Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gierkowych wspomnień czar - Stare dobre Gry Java. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gierkowych wspomnień czar - Stare dobre Gry Java. (/Temat-Gierkowych-wspomnien-czar-Stare-dobre-Gry-Java-60738)



Gierkowych wspomnień czar - Stare dobre Gry Java. - Daminn - 08-11-2012 21:59

W czasach różnych mobilnych systemów coraz bardziej odchodzą do lamusa starsze telefony. Telefony na których gry nie miały rozszerzenia .apk .ipa, a .jar. I teraz zadanie dla was, pamiętacie swoje ulubione gry Java? Podawajcie tytuły gierek które polecacie. Oczywiście również mowa o aplikacjach java.

Ja kiedy wspominam o byłych SE z serii K czy C od razu na pierwszym miejscu przypomina mi się gra wyścigowa z multiplejerem przez BT. Jak raz zapomniałem jej nazwy. Oraz zręcznościówka Playman Extreme Running.


RE: Gierkowych wspomnień czar - Stare dobre Gry Java. - LessiPL - 08-11-2012 22:11

snake i tak jest nie do pokonania Tongue chyba jedna z pierwszych gier na telefonach Smile


RE: Gierkowych wspomnień czar - Stare dobre Gry Java. - xJAmaTOx - 08-11-2012 22:20

Ahh.. Kiedyś granie na telefonie dawało większą frajdę Sad

Ja najbardziej wspominam Age of Empires 3 która mi się niemiłosiernie ścinała na mojej nokii.. mimo wszystko grałem i przechodziłem ją parę razy Wink


RE: Gierkowych wspomnień czar - Stare dobre Gry Java. - Daminn - 09-11-2012 00:05

LessiPL No tak, ale chciałem abyście podawali nazwy swoich ulubionych gier Java. Nie mam w co grać, użytkuje leciwego c510 ;P


RE: Gierkowych wspomnień czar - Stare dobre Gry Java. - Miu - 10-11-2012 22:12

NFS Shift Big Grin łatwo wchodziles w drift a jaka byla z tego frajda Big Grin


RE: Gierkowych wspomnień czar - Stare dobre Gry Java. - Kwiatek07 - 10-11-2012 22:20

Grałem i gram nadal na mojej starej nokii w PESa Big Grin