Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwracam RefBack w HYIPach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zwracam RefBack w HYIPach (/Temat-Zwracam-RefBack-w-HYIPach-60705)



Zwracam RefBack w HYIPach - aero2 - 07-11-2012 22:56

Witam Inwestorów.

Oferuję zwrot RefBacku w wszystkich HYIPach w których chcesz się zapisać.

U mnie Ty wybierasz swój HYIP w którym chcesz się zapisać i złożyć depozyt.

Dla przykładu z poleconego zysk to 5%, ja biorę tylko 1%, resztę 4% Ci wypłacam.

Zawsze biorę tylko 1%, chyba że zysk wynosi tyle samo, to nie biorę nic.

Warunek jest jeden, w twoim wybranym HYIPie, można wypłacić bez minimum.

Wysyłasz mi link do HYIPa na PW w którym chcesz się zapisać, ja natychmiast się rejestruje, chyba że jestem już zapisany to nie i w wiadomości zwrotnej wysyłam Ci mój RefLink, z którego się zapisujesz, aby otrzymać RefBack.

Po zapisaniu się w swoim wybranym HYIPie i złożeniu depozytu, wysyłasz mi Nick z HYIPa i numer konta (e-mail) z którego dokonałeś depozytu, bym mógł zwrócić Ci RefBack.

RefBack wypłacam na procesor z którego został dokonany depozyt, po uprzednim otrzymaniu danych o których mowa wyżej.

Czas oczekiwania na RefBack zależy od HYIPa i tego jak szybko wyślesz mi dane do wypłaty na PW.

W temacie piszemy nazwę wybranego HYIPa, kwotę wpłaconego depozytu, kwotę otrzymanego RefBacku

Wszelkie dane wysłane do mnie, będą użyte tylko do wypłacenia RefBacku, po czym zostaną natychmiast usunięte.

Pozdrawiam Inwestorów.

* Zastrzegam sobie prawo do braku wypłaty RefBacku w przypadku gdy HYIP nie płacił w ogóle lub przestał płacić i nie zdążyłem wypłacić zysku z poleconych. *



RE: Zwracam RefBack w HYIPach - tomazzi - 07-11-2012 23:02

zmień kolor kolego - czerwony jest tylko dla administratora i moderatorów


RE: Zwracam RefBack w HYIPach - aero2 - 08-11-2012 00:03

Od pierwszej osoby, która weźmie udział dla testu, nie pobieram nic, zwracam cały RefBack!


RE: Zwracam RefBack w HYIPach - fishburger - 11-11-2012 04:05

Nie sądzę, żebyś znalazł choć jednego naiwnego. Skoro ktoś już ma ochotę kombinować to bez trudu wpadnie na pomysł, że może sam sobie założyć dwa konta podpinając jedno pod drugie i zgarnie cały refback bez konieczności dzielenia sie z Tobą 1% beka . Równie dobrze mogłeś złożyć oferte "Pożycz mi 10zł, a ja Ci oddam 8" beka


RE: Zwracam RefBack w HYIPach - tomazzi - 11-11-2012 07:55

(11-11-2012 04:05)fishburger napisał(a):  Nie sądzę, żebyś znalazł choć jednego naiwnego. Skoro ktoś już ma ochotę kombinować to bez trudu wpadnie na pomysł, że może sam sobie założyć dwa konta podpinając jedno pod drugie i zgarnie cały refback bez konieczności dzielenia sie z Tobą 1% beka . Równie dobrze mogłeś złożyć oferte "Pożycz mi 10zł, a ja Ci oddam 8" beka

nie widzisz, że dziecko ma potencjał ? a ty od razu podcinasz mu skrzydła Big Grin
kombinuje jak koń pod górkę byleby tylko zarobić a się nie orobić
przynajmniej nie próbuje oszukiwać na tą chwilę i wyciągać od ludzi kasy jak to już mieliśmy na tym forum liczne przykłady noufuture pokazującego się pod x nowymi multi byle wyruchać bez mydła kolejnego jelenia


RE: Zwracam RefBack w HYIPach - aero2 - 11-11-2012 10:56

Ja tam nikogo nie zmuszam do skorzystania z mojej oferty, chce ktoś to skorzysta i zarobi coś na starcie, jak ktoś nie chce to łaski mi żadnej nie robi.

Działam na zasadzie RCB stosowanego w monitorach, mój 1% prowizji to nie wiele w porównaniu z poświęconym czasem na wykonanie jednej transakcji.

W Polsce co ktoś otworzy swój biznes, to zaraz musi być skrytykowany, każdy każdemu by z rąk wyrwał pieniądze, aby tylko nie dać komuś zarobić.


RE: Zwracam RefBack w HYIPach - tomazzi - 11-11-2012 11:04

(11-11-2012 10:56)aero2 napisał(a):  .
W Polsce co ktoś otworzy swój biznes, to zaraz musi być skrytykowany, każdy każdemu by z rąk wyrwał pieniądze, aby tylko nie dać komuś zarobić.

chyba pojęcia ci się mylą, no chyba iż masz dg związaną ze swoim biznesem, odprowadzasz podatki itp itd
a forum jest po to by rozmawiać i każdy mógł wyrazić swoją opinię - nie każdy ci przyklaśnie i będzie na tak, każdy jest osobą indywidualną i ma swoje indywidualne zdanie na dany temat i kwestię i wyrażania nikomu swojego zdania i opinii nie zabronisz
ktoś nie musi się zgadzać z tobą a ty z kimś, ale każdy ma prawo do własnego zdania