Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi Qday] Odnajdź kod - Wierszowany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Odpowiedzi do Innych serwisów. (/Forum-Odpowiedzi-do-Innych-serwisow-254)
+----- Dział: Odpowiedzi Qday.pl (/Forum-Odpowiedzi-Qday-pl-329)
+----- Wątek: [Odpowiedzi Qday] Odnajdź kod - Wierszowany (/Temat-Odpowiedzi-Qday-Odnajdz-kod-Wierszowany-60664)



[Odpowiedzi Qday] Odnajdź kod - Wierszowany - kris6917 - 06-11-2012 20:32

Odpowiedź - AHA


RE: [Odpowiedzi Qday] Odnajdź kod - Wierszowany - kuszelas - 11-11-2012 17:30

A podpowiedz mi, jaką wskazówkę zawierało info w lewym górnym rogu obrazka.
Chodzi mi o: 8a-K9


RE: [Odpowiedzi Qday] Odnajdź kod - Wierszowany - kris6917 - 11-11-2012 18:04

nie doszłem do tego po tym co pisalo w rogu tylko jak spojrzalo sie pod kontem to bylo widac obok tekstu litery pisane brailem


RE: [Odpowiedzi Qday] Odnajdź kod - Wierszowany - kuszelas - 11-11-2012 18:22

Ja również rozwiązanie uzyskałem, dostrzegając te kropki Braille'a.
Ale potem ciekawiło mnie, czy ten zapis (8a-K9), w jakiś sposób miał naprowadzić na sposób rozwiązania ?
Bo trzeba przyznać, pomysł na zagadkę był dobry.
Szkoda tylko, że aby rozwiązać zagadki typu: stereogram, czy też tą z "ptaszkami-bojcorzami", należy posiadać młode "sokole oko". Niestety, osobnik z wadą wzroku jest w tych zagadkach mocno dyskryminowany.


RE: [Odpowiedzi Qday] Odnajdź kod - Wierszowany - kris6917 - 11-11-2012 18:27

no niestety masz racje dlatego tez z mojej inicjatywy powstał ten dział abyśmy mogli się dzielić odpowiedziami Smile


RE: [Odpowiedzi Qday] Odnajdź kod - Wierszowany - m2019waw - 06-12-2012 15:32

Ja myślałem że mam brudny monitor Undecided