Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Egzamin humanistyczny... jak tam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Egzamin humanistyczny... jak tam? (/Temat-Egzamin-humanistyczny-jak-tam-6064)

Strony: 1 2 3


Egzamin humanistyczny... jak tam? - sznikers99 - 27-04-2010 10:40

siemanko jak wam poszedł egzamin z humana dla mnie bardzo latwy swietny temat rozprawki i zadnej krotkiej formy wypowiedzi procz latwego streszczenia ogolnie egzamin byl latwy przyjemny... jak tam wasze odczucia?


RE: Egzamin humanistyczny... jak tam? - blackjoe - 27-04-2010 10:47

Egzamin prosty jak ciągniecie druta na czas Big Grin Po pierwszej godzinie miałem już wszystko zrobione Tongue


RE: Egzamin humanistyczny... jak tam? - Slivovica - 27-04-2010 10:55

Ogolnie git Big Grin tylko zastanawia mnie czy strajk jest legalny ; D


RE: Egzamin humanistyczny... jak tam? - Alcor - 27-04-2010 10:56

banał, chociaż przyznam że to z gminą było trudniejsze i wyszukanie argumentów do rozprawki też nie należało do łatwych.


RE: Egzamin humanistyczny... jak tam? - sznikers99 - 27-04-2010 10:57

chyba nie;p
rozprawka w porównaniu do poprzednich lat była prościutka;p


koło godziny 14.00 na tej stronce będzie mozna znależc odpowiedzi http://www.mmtrojmiasto.pl/blog/entry/5359/Egzamin+gimnazjalny+2010+-+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+humanistyczna+-+sugerowane+odpowiedzi.html


RE: Egzamin humanistyczny... jak tam? - pespe - 27-04-2010 11:12

średnip XD jestem noobem w nauce wiec mi za dobrze nie poszlo xD


RE: Egzamin humanistyczny... jak tam? - kubaaa - 27-04-2010 11:12

Poszedł łatwiutko Big Grin
A co do stronki to fajnie, ale ja nie będę sprawdzał, wolę poczekać aż będą wyniki Smile


RE: Egzamin humanistyczny... jak tam? - krystian__ - 27-04-2010 11:48

kurde z tą gminą było najgorsze...a tak to w miare luzzz...jutro będzie gorzej bo ja z majcy noga totalna jestem/....;pale tez luzz


RE: Egzamin humanistyczny... jak tam? - mateusz171294 - 27-04-2010 11:51

trudny nie był temat rozprawki łtawy dość z tą gminą było najtrodniejsze chyba ja jeszcze wczoraj sobie zwichnołem ręke i ledwo co moglem pisać ;/


RE: Egzamin humanistyczny... jak tam? - lockerzhunter - 27-04-2010 11:55

jak najtrudniejsze piszesz przez "ó" to mogło to byc dla ciebie trudne Big Grin