Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z założeniem Karty BB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Problem z założeniem Karty BB (/Temat-Problem-z-zalozeniem-Karty-BB-60638)

Strony: 1 2


RE: Problem z założeniem Karty BB - Strzala799 - 12-11-2012 16:00

Mały problem mam.
Przy zamawianiu karty w ostatnim punkcie mam czerwony X = Dołączona grafika Vector Connector
Wchodzę później w zakładkę dashboard i jest napisane : You have entered invalid information or data. Please go to your personal information page to resolve the issues listed below. Please note that this will restart the application process.
Your Card was rejected for the following reason: (LastName): contains invalid special characters. (City): contains invalid special characters.


W nazwisku i nazwie miejscowości mam wpisaną literę " Ł" i co teraz z tym zrobić?
Wszedłem w dane zmieniłem "Ł " na "L" i kliknąłem save. Zapisało się i dalej jest ten napis na czerwono.
Znów muszę potwierdzać dane i miejsce zamieszkania ?!


RE: Problem z założeniem Karty BB - Pentas - 13-11-2012 00:39

chyba pozostaje ci tylko czekać oni automatycznie sprawdzają po pewnym czasie


RE: Problem z założeniem Karty BB - Strzala799 - 22-11-2012 15:09

Czekam już 2 tygodnie i dalej nic. Miał ktoś taką sytuację ?


RE: Problem z założeniem Karty BB - ComboThe - 22-11-2012 17:43

Co to jest 2 tygodnie, ja czekam 2 miesiące.

Pisz do supportu


RE: Problem z założeniem Karty BB - zbigniewmalec - 15-12-2012 19:02

Problemy techniczne zdarzają się w każdej działalności opartej o internet - trzeba zgłaszać problemy firmie i cierpliwie poczekać ! Wykażcie zrozumienie ... Ważne, że firma wywiązuje się ze zobowiązań. Z tego co wiem
BB przeżywa bujny rozwój w związku z tym muszą się przeorganizować i stąd te problemy.


RE: Problem z założeniem Karty BB - Pentas - 18-12-2012 15:21

ja czekałem równe 28dni


RE: Problem z założeniem Karty BB - killerw - 19-12-2012 09:40

No ja czekam 4 miesiące Sad


RE: Problem z założeniem Karty BB - canis987 - 19-12-2012 12:04

Napisz na live chat (ewentualnie zostaw ticket na live chat jak się nie dopchasz). Tydzień po wysłaniu ticketu dostałem maila od Vectora, że karta dojdzie za 2 tygodnie Smile


RE: Problem z założeniem Karty BB - wala9 - 29-12-2012 00:04

ogólnie z doswiadczenia wiem ze trzeba ich meczyc na supporcie i live chat jezeli mamy jakis problem. ja zamówiłem karte 2 dni temu (26.12) dzisiaj wszystko zostalo ladnie zaakceptowane i ciekawe kiedy przyjdzie.