Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Namierzanie GPS - telefony, portfele itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Namierzanie GPS - telefony, portfele itp. (/Temat-Namierzanie-GPS-telefony-portfele-itp-60610)



Namierzanie GPS - telefony, portfele itp. - LessiPL - 05-11-2012 16:07

Wczoraj miałem przykrą sytuację - byłem ze znajomymi na piwku gdy przyszło do płacenia okazało się że nie mam portfela po 30 min szukania i dzwonienia okazało się że był w samochodzie który zaparkowaliśmy pod barem UndecidedUndecided

Ale do rzeczy - zaczęliśmy się wraz ze znajomymi zastanawiać czy jest może jakieś małe ustrojstwo które można było by podpiąć pod cenne rzeczy takie jak telefon komórkowy, portfel czy klucze i poprzez GPS w komputerze/telefonie/ipadzie znaleźć lokalizacje zguby. Wiem że istnieją programy do telefonów tego typu - jednak chodzi mi o wszelkie ważne drobne przedmioty Smile

Zapraszam do dyskusji Smile


RE: Namierzanie GPS - telefony, portfele itp. - yazir - 05-11-2012 16:11

Co to telefonu to są apki od tego i na androida i na apple OS.
Możesz też kupić jakiś odbiornik typowo samochodowy(jakiś mały gabarytowo), na allegro jest multum tego


RE: Namierzanie GPS - telefony, portfele itp. - LessiPL - 05-11-2012 17:18

w temacie już wspominałem ze nie pytam o żadne apki do telefonów Smile

czekam na jakieś pomysły Smile


RE: Namierzanie GPS - telefony, portfele itp. - Admin - 05-11-2012 17:29

http://allegro.pl/bezprzewodowy-lokalizator-prezent-do-kluczy-zguby-i2736189447.html


RE: Namierzanie GPS - telefony, portfele itp. - Daminn - 05-11-2012 18:19

Wpisujesz Lokalizator GPS w Google i żadnej dyskusji nie potrzeba.