Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualne. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Nieaktualne. (/Temat-Nieaktualne-60581)

Strony: 1 2 3 4


Nieaktualne. - aero2 - 04-11-2012 14:52

Witam.

Pobiorę pliki z serwisów Sharecash, CashFile, FireCash, CashBuzz, AstroCash i innych.

Cena 50% twojego zarobku.

Pobieram na dużą skalę, ile tylko chcesz.

Zanim wyślesz mi kasę, pokazujesz mi screen z zarobków.

Po czym kolejne pobrania, jeśli otrzymam wypłatę i nawiążemy współprace.

Stawki dla Polski, pobrania z różnych adresów IP.

Płatność PayPal, Liberty Reserve, Perfect Money, mBank.

Oferty proszę składać na PW lub GG: 45543242

Pozdrawiam.



RE: Pobiorę pliki z Sharecash, CashFile, FireCash, GoUpload, CashBuzz i innych. - miniek9090 - 04-11-2012 15:06

20 gr od pliku z oferta??


RE: Pobiorę pliki z Sharecash, CashFile, FireCash, GoUpload, CashBuzz i innych. - aero2 - 04-11-2012 15:35

Cena 50% twoich zarobków za moje pobrania.


RE: Pobiorę pliki z Sharecash, CashFile, FireCash, GoUpload, CashBuzz i innych. - FeCra - 04-11-2012 15:49

pewnie ściagnie z oferty
Dark Orbit - Free Download (Poland)
a my dostaje marne $0.08


RE: Pobiorę pliki z Sharecash, CashFile, FireCash, GoUpload, CashBuzz i innych. - aero2 - 04-11-2012 15:58

To w ostateczności, najpierw płatne oferty wypełniam.


RE: Pobiorę pliki z Sharecash, CashFile, FireCash, GoUpload, CashBuzz i innych. - miniek9090 - 04-11-2012 16:05

To po co piszesz 20 gr?? Zastanow sie koles a potem tematy pisz ....


RE: Pobiorę pliki z Sharecash, CashFile, FireCash, GoUpload, CashBuzz i innych. - aero2 - 04-11-2012 16:10

To że napisałem, to się pomyliłem co do zaniżonej wyceny i poprawiłem.

Jak nie masz zamiaru skorzystać z mojej oferty, to się nie udzielaj w moim temacie.


RE: Pobiorę pliki z Sharecash, CashFile, FireCash, GoUpload, CashBuzz i innych. - FeCra - 04-11-2012 16:15

(04-11-2012 16:10)aero2 napisał(a):  to się nie udzielaj w moim temacie.

a jak myślisz , że jak to ty go założyłeś to już nie musisz regulaminu przestrzegać?
Może trochę grzeczniej, bo klientów tracisz


dziwny typ, chce 50% tego co mógłby sam zarobić sam , a wystarczy tylko zarejestrować, wstawić plik i potem kasę wypłacić.


RE: Pobiorę pliki z Sharecash, CashFile, FireCash, GoUpload, CashBuzz i innych. - aero2 - 04-11-2012 16:24

Znajdzie się taki, co będzie zadowolony i nie będzie narzekał jak stara baba.

Nie tak łatwo zarobić samemu, sam próbowałem to chyba wiem, nic mi nie zaliczyło, pomimo sztuczek.


RE: Pobiorę pliki z Sharecash, CashFile, FireCash, GoUpload, CashBuzz i innych. - FeCra - 04-11-2012 18:52

(04-11-2012 16:24)aero2 napisał(a):  Znajdzie się taki, co będzie zadowolony i nie będzie narzekał jak stara baba.

Nie tak łatwo zarobić samemu, sam próbowałem to chyba wiem, nic mi nie zaliczyło, pomimo sztuczek.

a wiesz co to VPN?