Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA na warezach. opłacalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA na warezach. opłacalne? (/Temat-PPA-na-warezach-oplacalne-60567)



PPA na warezach. opłacalne? - HAUKA - 04-11-2012 04:39

Z tego co wiem, kiedyś na warezach dało się dość dobrze zarobić, oczywiście w połączeniu z takim sharecashem. Jeśli teraz na warezach niwemożliwe jest dodawanie linków z tych portali to czy to dalej jest możliwe? ktoś zarabia na warezach tutaj? Jeśli tak to chętnie nawiążę kontakt, sam też mogę się odwdzięczyć, napisz a uzgodnimy.


RE: PPA na warezach. opłacalne? - Admin - 04-11-2012 09:31

Chyba mylisz ppa (pay per action - zapłata za akcje) z ppd (pay per download - zapłata za pobranie), na warezach popyt na linki sharecashowskie był znikomy - bynajmniej w moim odczuciu.


RE: PPA na warezach. opłacalne? - adrick1197 - 04-11-2012 09:51

a poza tym chyba zakazali uzywania linkow sc itd
wiec nie zarobisz a jak dasz haslo to ludzie zaczna kablowac i masz bana Smile
szkoda probowac


RE: PPA na warezach. opłacalne? - HAUKA - 05-11-2012 05:28

Ale wiecie, ja właśnie o to pytam. W starszych poradnikach da się przeczytać że ludzie tak robili. Nie mylę pojęć, jedynie chciałem się zapytać, bo miałem wątpliwości czy ten sposób jest aktualny. Jak sam zauważyłem - nie, ale potrzebowałem pewności. Jęśli jest ktoś kto zarabia w ten sposób niech napiszę, może się mylimy, a jak nie to temat do kosza