Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał (/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - diabloo07 - 20-11-2012 15:58

(20-11-2012 14:25)bodek7654 napisał(a):  
(20-11-2012 12:31)bodek7654 napisał(a):  powiem ci tak policja sprawa sie zajmie za jakis miesiac , bo oni duzo tego maja u nich priorytet to suma na jaka zostales oszukany kwota w twoim przypadku przekracza 264 zl jak dobrze pojdzie i akurat prokurator w twoim rejonie nie bedzie mial co robic to nawet sam sie tym zajmie , ja proponowalbym wyslac mu oficjalna prosbe o zwrot pieniedzy , z grozba wniesienia sprawy na policje , wtedy kiedy nawet nie odpisze lub nie odda bedziesz mial wieksze powodzenie , bo jezeli chodzi o takie sprawy to rozmowy internetowe maja mniejsza moc niz taki oficjalny list

ps majac na mysli oficjalne pismo to wyslane poczta na adres z dowodu

Kwota liczy się w przypadku kradzieży, tutaj jest to oszustwo i kwota nie ma znaczenia, nawet za 10 zł mógłby iść na policję.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - bodek7654 - 20-11-2012 17:08

moze i oficjalnie tak ale gdy mnie przez tablice wyludzono 400 zl to najpierw mnie wysmiano za latwowiernosc a pozniej sprawe umozono na brak dowodow takze w realnym swiecie jest inaczej


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - matig20 - 20-11-2012 17:45

panowie czy po całej tej aferze git komuś wypłacił kase ???


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - sacrifice - 20-11-2012 18:13

pominęliście jeden szczegół, kradzież uszła by mu na sucho znając polskie prawo, ale Pan Konrad posunął się o krok dalej - sfałszował wiele potwierdzeń przelewów z banku Millenium co jest ścigane z urzędu i grozi za to do 5 lat Smile więc sam sobie narobił kłopotów.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - bodek7654 - 20-11-2012 18:22

ktos tu wstawil jego dane i nagle pan git napisal do mnie od razu jakies 1 h po tym poscie ze ja mu to dalem i ze mam problem, prosze tego uzytkownika o odpisanie iz niemam z tym nic wpspolnego , apodobno niema z nim kontaktu , najpierw sam oszukuje a potem straszy innych prawem cywilnym i karnym, skoro jest tak dobrze obyty to dobrze wie co zrobil [ no dalej zakladaj na nas skargi , bedziesz musial pokazac caly temat i wtedy co .... beka] , rozbawiaj mnie dalej tacy ludzie widze coraz ich wiecej mysla ze sa bezkarni ale do czasu pozdrawiam


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - daniel42na - 20-11-2012 18:23

słabo mi.
Przyszedł "świeżak" napisał 1 post z danymi osobowymi tak na prawdę nie wiadomo kogo..
I wszyscy nagle wiedzą jak nazywa się GIT. facepalm

A nie pomyśleliście, że to właśnie oszust wstawił tą ścieme, że zrzucić podejrzenia na nieświadomą osobę?
Nie widzieliście takich praktyk? Bo ja widziałem już kilkakrotnie i to na tym forum.

Początkowo wielce oszukana Banzaii, która okazuje się oszustem(ta sama osoba co nofuture).

Później GIT, który jak twierdził też był oszukany przez banzaii i rzekomo znalazł oszusta..
(27-10-2012 16:56)GIT napisał(a):  mam dane tego pajaca Smile takze Banzaii miernoto oczekuj mnie w swojej chacie :] oszukales mnie na 94zl ale z chaty wyniose Ci wszystko co sie da
facepalm
Oczywiście po jakichkolwiek próbach kontaktu milczenie albo szczeniackie teksty typu "prywatne śledztwo".

Nie chce snuć spiskowych teorii ale mi to wszystko wygląda na jedną osobe.
Wiele wspólnego mają te sprawy..
Btw. coś czuje, że nasz kolega już szykuje kolejne konto na małą wyjebke, zapraszam do przemyśleń.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Deotho - 20-11-2012 18:24

Proponuje się zebrać i się po prostu do niego przejechać. Wink


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - sacrifice - 20-11-2012 18:39

(20-11-2012 18:24)Deotho napisał(a):  Proponuje się zebrać i się po prostu do niego przejechać. Wink

to nic nie da, mamy jego numer konta(po którym poznamy prawdziwego właściciela)+sfałszowane potwierdzenia z banku Millenium

policja dostanie zawiadomienia z kilku województw i sami się nim zajmą. zresztą to ścigane z urzędu więc nie odpuszczą.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Deotho - 20-11-2012 18:44

(20-11-2012 18:39)sacrifice napisał(a):  
(20-11-2012 18:24)Deotho napisał(a):  Proponuje się zebrać i się po prostu do niego przejechać. Wink

to nic nie da, mamy jego numer konta(po którym poznamy prawdziwego właściciela)+sfałszowane potwierdzenia z banku Millenium

policja dostanie zawiadomienia z kilku województw i sami się nim zajmą. zresztą to ścigane z urzędu więc nie odpuszczą.

W sumie też racja.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - bodek7654 - 20-11-2012 18:48

A jest jakas orientacyjna liczba ouszukanych?