Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach (/Temat-AditNetwork-Zarabiaj-na-Reklamach-Aukcjach-60552)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - max188 - 29-12-2012 13:36

Obecnie jestem w tym od 4 dni Smile

Mam pakiet startowy za 100$ i do tego dokupilem 2200 pkt CC, chodzi mi o to zeby tych CC nie stracic.

Ze zwrotów? Masz na mysli kase za wyswietlanie reklam? To narazie mam 2 podliczenia łącznie 1,03$ Smile Oprocz tego 200$ wpłacone za które chce zrobic upgrade.

Może ktoś podać mi email na który mam w tej sprawie pisać? Do tej pory pisałem tylko na email financial...

Jeszcze jedno w pakiecie za 100$ miałem 20 punktów CV, obecnie mam 100 - jak dodają się te punkty?
Pakiet startowy który mam jest ważny do 24 czerwca 2013 - to 6 miesięcy? Wcześniej wszyscy pisali ze 4.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - AresxXx - 29-12-2012 15:50

Czy wypłacił już ktoś prognozowane 600$ po czterech miesiącach oglądania reklam?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - adrick1197 - 29-12-2012 16:35

@max jak bys sponsora nie mal jakiegos ogarnietego

waznosc pakietu to 6 miesiecy bo tyle maxymalnie moze sie wypelniac po tym czasie wygasa
srednio jest to 4 miesiace


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 29-12-2012 16:42

@AresxXx, póki co nie ma możliwości sprzedania AdPointów, więc wątpię żeby ktos tyle wypłacił, zresztą ten biznes w Europie jest od niedawna, więc wątpie żeby tutaj ktoś był 4 miesiące, znam osoby które są od października, ale nie 4 miesiące


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 29-12-2012 19:16

(29-12-2012 13:36)max188 napisał(a):  Obecnie jestem w tym od 4 dni Smile

Mam pakiet startowy za 100$ i do tego dokupilem 2200 pkt CC, chodzi mi o to zeby tych CC nie stracic.

Ze zwrotów? Masz na mysli kase za wyswietlanie reklam? To narazie mam 2 podliczenia łącznie 1,03$ Smile Oprocz tego 200$ wpłacone za które chce zrobic upgrade.

Może ktoś podać mi email na który mam w tej sprawie pisać? Do tej pory pisałem tylko na email financial...

Jeszcze jedno w pakiecie za 100$ miałem 20 punktów CV, obecnie mam 100 - jak dodają się te punkty?
Pakiet startowy który mam jest ważny do 24 czerwca 2013 - to 6 miesięcy? Wcześniej wszyscy pisali ze 4.

Punktów CC nie stracisz jedyne co stracisz to Adpointy.

Teraz rozmawiałem z supportem i nie ma problemu z upgrade pakietu.

Punkty CV zdobywamy za poleconych widocznie masz kogoś pod sobą lub twój sponsor wrzucił kogoś pod ciebie, osobiście też to robię gdy tworzę binarkę.


Pakiet startowy po tym dniu wygaśnie ale zazwyczaj zwrot sumy z pakietu jest w ciągu 4 miesięcy, dlatego każdy mówił że 4 miesiące.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 29-12-2012 20:29

Za 6 miesięcy musisz kupić następny, a zwrot 70% następuje po ok 4 miesiącach.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - mati1 - 29-12-2012 22:30

powiedzcie mi czy jest sens wchodzić w ten program po nowym roku za 100$ jak już nie będzie gratisu i nie będę miał tych punktów cc czy będę w stanie wygenerować jakieś w miarę zyski bez jakiegoś szału z poleconymi i po jakim czasie reinwestyci można coś wyciągnąc dzięki za szczerą odpowiedz


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 29-12-2012 22:45

Od siebie powiem tak że najbardziej opłaca sie w to wejść teraz bo jest podwajanie CC, po nowym roku przecież strona nie przestaje działać będzie działać dalej tylko to użytkownicy posiadający CC będą handlarzami punktów CC i to oni będą ustalać ceny po jakich będą sprzedawane punkty CC.

Zdobywanie punktów Adpoint będzie nadal możliwe po nowym roku i to z nich też możemy trochę zarobić.


Osobiście zachęcam do wejścia przed nowym rokiem takie moje skromne zdanie.


Pozdrawiam


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 29-12-2012 22:50

@mati1 po nowym roku będziesz miał nadal możliwość nabycie CC, będzie to możliwe dzięki wewnętrznej giełdzie od innych użytkowników. Teraz cena jest 0.055$, lecz wiadomo po nowym roku od firmy nie dostaniesz cc, więc ich cena może wzrosnąć, lecz na pewno nie będą to znów kosmiczne sumy, jedyne co tracisz to zośmiokrotnienie CC Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - mati1 - 29-12-2012 22:54

nie ma możliwości wejść w tym roku bo kasa nie dojdzie a peyza i stp jest pusta i dla tego się pytam czy jest sens wchodzic w styczniu czy wtedy da się coś w miarę wyciągnąć