Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach (/Temat-AditNetwork-Zarabiaj-na-Reklamach-Aukcjach-60552)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - cortex39 - 24-12-2012 13:05

Cytat:
(23-12-2012 23:21)Polak123 napisał(a):  [quote='kleomenes' pid='519443' dateline='1356203566']
Chciałbym zapytać także, jak to wygląda od strony technicznej, są jakieś problemy ze stroną, opóźnione wypłaty, coś nie działa, coś znika, coś nie nalicza, każą czekać bo coś tam itp ?
Na to pytanie nie dostałem odpowiedzi Smile
Z moich doświadczeń i sprawdzenia całego systemu to natknąłem sie tylko na jeden błąd którym było zacinanie sie oglądania reklam, ale po skasowaniu ciasteczek i usunięciu pamięci podręcznej problem znikł.
System mają dosyć stabilny i nie ma błędów jak na razie.


Do oglądania reklam polecam przeglądarkę Maxthon 3 , bądź Comodo Dragon. Nic się nie tnie ani nie ma żadnych problemów. Wcześniej nz FF zdarzało się przycinanie reklam.
Poza tym przypominam, że jeszcze do końca roku możemy w promocji kupować CCSmile, a więc to już ostatnie chwile żeby dołączyć do programu.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - adrick1197 - 24-12-2012 13:15

na chrome tez sie ostatni nic nie tnie ;D

Przypominam o ostatnim czasie na kupno promocyjnych cc Wink


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 24-12-2012 19:12

Cytat:było zacinanie sie oglądania reklam, ale po skasowaniu ciasteczek i usunięciu pamięci podręcznej problem znikł.


Przecież dokładnie napisałem że był to problem ale już go nie ma więc nie wiem po co wypisywać jakieś reklamy przeglądarek. Na każdej przeglądarce działa teraz wyświetlanie reklam.

A co do CC to warto je zakupić do końca roku nawet za tą kasę którą wyrobi sie z pakietu.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Ermin - 25-12-2012 22:12

Dla tych którzy się zastanawiają nad inwestycją to teraz jest najlepszy moment, ponieważ zakupione do końca roku ConusmerCredits (CC), będą następnie podwajane przez 3 kolejne miesiące, co w efekcie da osmiokrotność zakupów dokonanych teraz, dlatego wszyscy jak jeden mąż dokupują CC - ja również dokupiłem dzisiaj przez payzę i pieniądze, mimo iż manualnie wpłacone były już po godzinie w programie Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 25-12-2012 23:39

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał warto wykupić CC do końca roku bo możemy zyskać wtedy x8. Do końca roku zostało jeszcze parę dni więc warto sie śpieszyć i nie czekać na ostatnią chwile.

Warto sie zastanowić nad tą inwestycją oraz nad tą promocją która trawa do końca roku na punkty CC.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 26-12-2012 22:20

W ramach uzupełnienia jakby ktoś zapytał na co nam punkty CC? Będą potem jedynie dostepne do kupienia w wewnętrznej giełdzie, czyli adit już nie będzie nam ich dawał, a owe punkty CC będą nam potrzebne do zarabiania na nowej platformie która ma być uruchomiona po nowym roku, na której będziemy mogli zarabiać 20-30$ dziennie, a jak podają w USA nawet do 50$ dziennie! Jednak te kwoty bierzcie z przymrużeniem oka, dla mnie i 10-20$ dziennie to niezła suma z samej platformy Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 26-12-2012 22:33

Dokładnie tak jak mówi combo dzięki tym punktom będziemy mogli dostać się do nowej platformy zarobkowej.

A do końca roku mamy możliwość zdobycia mnożnika punktów x8.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 27-12-2012 15:53

Nie tylko do końca roku możemy zyskać CC x8, po nowym roku nie będzie możliwości zakupienia cc od firmy nawet w pakietach, jedynie na wewnętrznej giełdzie, lecz wiadomo ich wartość wtedy wzrośnie Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Krakk - 28-12-2012 01:22

Również dołączyłem z pakietem 300$ i max CC, oglądam reklamy no to widzę, że są one prawdziwe, dochodzi do tego jeszcze dobry support plus konwencja, która była w listopadzie więc zapowiada się na prawdę niezła firma. Zarobki w 2013 roku zapowiadają się bardzo ciekawie, BB RICI Familo i ADIT Huh


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kleomenes - 28-12-2012 18:51

Ads - Start Viewing - czekam - Ostrzeżenie. Skrypt nie odpowiada
No i pooglądane. Działa wam teraz oglądanie reklam ? Dodam, że ciastka czyściłem.
ED
O, działa teraz Big Grin Wcześniej próbowałem ze 20 razy i nic. Teraz hula.