Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach (/Temat-AditNetwork-Zarabiaj-na-Reklamach-Aukcjach-60552)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kleomenes - 11-01-2013 13:22

@UP
No tak, ale dopiero drugi raz mi to wyskoczyło a reklamy oglądam od jakiegoś czasu Smile
Dodam, że obejrzałem 68 i dalej nie mogę, pisze że nie ma więcej reklam lub wykorzystałem limit, nie wiem o co chodzi.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - PlastPL - 11-01-2013 13:47

(11-01-2013 13:22)kleomenes napisał(a):  @UP
No tak, ale dopiero drugi raz mi to wyskoczyło a reklamy oglądam od jakiegoś czasu Smile
Dodam, że obejrzałem 68 i dalej nie mogę, pisze że nie ma więcej reklam lub wykorzystałem limit, nie wiem o co chodzi.

To globalny problem, nie ma się co martwić.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - szefu - 11-01-2013 18:27

Czyli zainwestowane 100$ w jakim czasie mniej/więcej mogło by mi się zwrócić?
Bo chciałbym wejść w ten "biznes" lecz cały czas mam jakieś obawy i moje "racjonalne" myślenie mnie powstrzymuje.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kakaFP - 11-01-2013 18:47

jak to wkoncu jest... jeszcze nie tak dawno byla mowa, ze kazdy bedzie zarabial na reklamach a teraz jest tylko mowa jest ze na reklamach beda zarabiac tylko te osoby od pakietu za 300$ i wyzej?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 12-01-2013 00:49

Przecież stara platforma zostaje również więc nie ma obaw będzie możliwość zarobku na reklamach nawet na pakiecie 100$.

Nowa platforma będzie działała osobno i nie będzie ingerowała w teraźniejszą platformę reklamową.

Nadal będzie możliwość zdobywania Adpointów za obejrzane reklamy, a w przyszłości będziemy mogli te punkty sprzedać.


Pamiętajcie do 13 stycznia do godziny 23.59 macie czas na zakup Promocyjnych CC,

Więc zapraszam do Zarabiania.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - max188 - 13-01-2013 11:18

Mam jedno pytanko bo tak sie teraz zastanawiam, punkty CC które dokupiłem widze natomiast gdzie s punty BCC otrzymane w pakiecie? W pakiecie za 300$ mam miec ich 600 jednak nigdzie nie widze.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kaskapl - 13-01-2013 11:50

Zarabiać będzie każdy, nawet ten za 100$, o to nie mamy się co martwićSmile Chyba żę czymś nas zaskoczą ale nie sądzęSmile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kakaFP - 13-01-2013 14:18

Na czym beda zarabiac pakiety za 100$? i mniej wiecej jakiego rzedu bylby to zarobek?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 13-01-2013 14:36

@kakaFP

Pakiet 100$ nadal będzie zarabiał na oglądaniu reklam i punktach Adpoint ta platforma nie znika po prostu dochodzą do niej nowe.

Zarobki będą różne zależnie od ceny punktów na giełdzie. Na pewno 70% zwrotu otrzymamy z pakietu 100$, tak jak i z innych.

@Max188

Tutaj znajdziesz swoje CC z pakietu: https://aditnetwork.com/report/generatereportpage/?reportname=tradingcredit

Pozdrawiam


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - npd - 13-01-2013 23:10

Patrzę na to co się dzieje w Adit i mam coraz większe wątpliwości.
Wszystkie posunięcia firmy przesuwają zarobki w czasie w przyszłość i zmuszają do dopłacania do tego co się ma na zasadzie "dobrowolnego przymusu". Albo im się biznesplan nie domyka albo chcą ściągnąć kasę i zniknąć. Obydwie możliwości nie są zbyt optymistyczne.
Patrze na takie firmy okiem sceptycznego optymisty i zaczynam być bliżej tej pierwszej części.