Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. (/Temat-Sprzedam-Doladowanie-Play-10pln-za-9zl-wplata-na-ING-lub-Alior-Sync-60535)

Strony: 1 2


Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - misiaczek25 - 03-11-2012 14:53

Tak jak w temacie, sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync, osoby zainteresowane zapraszam na GG 45122104 lub PW.

Pozdrawiam


RE: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - misiaczek25 - 04-11-2012 23:34

Inne nominały również posiadam, jak coś to pisać na GG lub PW.


RE: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - tomazzi - 04-11-2012 23:37

przy takich cenach = zapomnij, że będziesz miał zainteresowanie
można kupić dużo taniej i w bardziej pewnych miejscach i osób niż u ciebie


RE: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - misiaczek25 - 05-11-2012 10:59

Na allegro mi schodzą drożej to czemu tu miałbym nie sprzedać taniej?


RE: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - tomazzi - 05-11-2012 11:06

chwalisz się czy żalisz ???
jak ktoś jest .... i przepłaca to pozostaje tylko współczuć jemu jego ....
nie przepłacę na pewno u ciebie jak zakupię taniej i u 1000 razy pewniejszych i znanych osób od ciebie


RE: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - misiaczek25 - 06-11-2012 12:56

[Vip]tomazzi jeśli znasz lepsze stronki z doładowaniami to się pochwal... Zauważyłem że ty masz wszędzie jakąś durną wypowiedz w tematach z doładowaniami.

Pozdrawiam


RE: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - tomazzi - 06-11-2012 12:59

czy ja wyglądam jak źródło informacji, wujek google czy punkt informacyjny ?
nie wydaje mi się bym był którąś z cytowanych opcji ...
poszukaj i znajdziesz, mówią szukajcie a znajdziecie
jeśli stwierdzanie faktów jest dla ciebie durnym komentarzem to to stwierdzenie pozostawię bez komentarza
doładowanie play w v ... i dalej nazwy podawał nie będę maxymalnie 10 pln kosztuje 5 zł czyli 50% więc wybacz ale na głowę bym musiał upaść by u ciebie kupować za 9 gdzie u nich dokładam 1 pln i mam 2x10 pln więc liczby mówią same za siebie


RE: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - 2Fast4You - 06-11-2012 13:01

tomazzi ty na leczenie się udaj... bo juz przesadzasz z tymi postami


RE: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - misiaczek25 - 06-11-2012 13:05

To samo stwierdzam, [Vip]tomazzi jesteś jakiś nienormalny doładowanie 10 za 5zł he he śmieszne, no ale ok nie wnikam.

Zapraszam zainteresowanych po doładowania pisać na GG lub PW


RE: Sprzedam Doładowanie Play 10pln za 9zł wpłata na ING lub Alior Sync. - tomazzi - 06-11-2012 13:10

(06-11-2012 13:01)2Fast4You napisał(a):  tomazzi ty na leczenie się udaj... bo juz przesadzasz z tymi postami

skończ spamować bo próbujesz błyszczeć a iskrzenie ci nie wychodzi nawet
chociaż spamuj dalej, pożegnasz się z forum z banem i nikt tu płakać za tobą nie będzie gwarantuję