Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwanie na przesłuchanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwanie na przesłuchanie (/Temat-Wezwanie-na-przesluchanie-60533)

Strony: 1 2 3


RE: Wezwanie na przesłuchanie - Scoobyx - 03-11-2012 15:36

Kiedy masz tą rozprawę?


RE: Wezwanie na przesłuchanie - bartex89 - 03-11-2012 15:37

widzisz, jeden wglad i watki na forum i juz cos wiemBig Grin
mozesz spac spokojnie


RE: Wezwanie na przesłuchanie - omisiu - 03-11-2012 15:51

Bartex89 dzięki wielkie
Scoobyx mam stawić się w czwartek


RE: Wezwanie na przesłuchanie - Scoobyx - 03-11-2012 16:02

Strasznie jestem ciekawy tej sprawy. Poczekamy zobaczymy Smile


RE: Wezwanie na przesłuchanie - Admin - 03-11-2012 16:41

(03-11-2012 15:03)Scoobyx napisał(a):  A co zrobiłeś? Na czym zarabiasz? Przecież musi być gdzieś źródło.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

(03-11-2012 15:27)Scoobyx napisał(a):  Nie ogarniam trochę tego. Rozumiem, że pobrania były z polski? Widocznie ktoś cię sądzi za subskrypcję sms, którą dobrowolnie włączył. Jeśli tak to na pewno wygrasz tą sprawę(o ile o to chodzi). Chyba, że masz jakieś czarne interesy?


(03-11-2012 15:36)Scoobyx napisał(a):  Kiedy masz tą rozprawę?

scoobyx nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia Tongue

po co panikę siejesz?Tongue jaką znów rozprawę przecież, chłopak dostał tylko wezwanie żeby pogadać kwadrans z policjantem.impreza


RE: Wezwanie na przesłuchanie - Scoobyx - 03-11-2012 16:44

No w sumie to źle napisałem Tongue


RE: Wezwanie na przesłuchanie - omisiu - 03-11-2012 17:10

Jak wszystkiego się dowiem to nie omieszkam się podzielić informacjami.


RE: Wezwanie na przesłuchanie - bodek7654 - 03-11-2012 19:09

wtrace sie i Ci wyjasnie o co tu chodzi , w bardzo prosty sposob mozna to wyjasnic , otoz procedury karne maja to do siebie ze gdy grozaca kara przekracza 3 miesiace i jak z tym artykulem wartosc utraconego majatku przekracza 6 tys zlotych to policja nie wzywa cie bardzo uprzejmie listownie aby laskawie sie pan zjawil tylko by sami po ciebie przyjechali, jezeli mieli by podejrzenia ze ty jestes sprawca przestepstwa , a w twojej sytuacji mozesz spac spokojnie zapewne to sprawy wyjasniajace , zlozenie wyjasnien , zlozenie zeznan, przesluchanie na tle informacyjno-sledczym,

podsumowujac to nic takiego a kodeks karny zawsze brzmi groznie Big Grin


RE: Wezwanie na przesłuchanie - omisiu - 09-11-2012 16:05

Wszystkie przypuszczenia okazały się błędne. Chodziło o sprawę z allegro. Zapłaciłem a ten ktoś nie wysłał przedmiotu i ruszyło postępowanie przeciwko tej osobie. Zostałem przesłuchany i czapka Smile


RE: Wezwanie na przesłuchanie - daniel42na - 09-11-2012 16:06

beer83?