Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łańcuszek/Piramida I-Gagnant-Barre SurfBar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Łańcuszek/Piramida I-Gagnant-Barre SurfBar (/Temat-Lancuszek-Piramida-I-Gagnant-Barre-SurfBar-60487)



Łańcuszek/Piramida I-Gagnant-Barre SurfBar - Piotr Dudek - 02-11-2012 01:10

Witam,

Każdy wie jak działa piramida/łańcuszek.
Więc przejdę do rzeczy.

Dla każdej osoby która zdecyduje się na rejestrację w piramidzie i rozpoczęcie zarabiania o wiele więcej niż bez pomocy poleconych, oferuję program który klika w baner z bonusem Smile
Także oferuję dać 10% punktów które zarobiłeś w programie w pierwszym miesiącu naszej współpracy, dla osób na 2 Poziomie oferuję 5% punktów Wink

Wszystkie szczegółowe pytania proszę zadawać po przez PW Smile

Zasady!

Każda nowa osoba, która chce dołączyć:

1. Pisze posta: "chcę dołączyć" i czeka na link ode mnie () Dla pierwszych 10 osób link od razu podaję by przyśpieszyć proces działania piramidki http://www.i-gagnant-barre.com/?u=gogol13&lang=pl ()
2. Po otrzymaniu linka rejestruje się, a po udanej rejestracji odsyła mi na PW swój reflink w I-Gagnant-Barre.
Brak przesłanego reflinka = 0 poleconych


Każdy będzie miał bezpośrednio pod sobą 5 poleconych (jeśli będą chętni). Numery pozycji będą nadawane według schematu:
[Obrazek: 34b9e932d1764.jpg]

Każda osoba która nie będzie aktywna będzie pomijana przy przydzielaniu nowych poleconych.

Reasumując
Aktywność = Więcej Poleconych = Większe zarobki Smile

AKTUALNY STAN PIRAMIDKI


Łańcuszek/Piramida I-Gagnant-Barre SurfBar - Klin - 27-06-2015 19:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.