Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamienię kase z SMS na Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zamienię kase z SMS na Paypal (/Temat-Zamienie-kase-z-SMS-na-Paypal-60486)

Strony: 1 2


Zamienię kase z SMS na Paypal - TheCartonick - 02-11-2012 01:09

Wymienie kase SMS na kase na Paypal

Ty wysyłasz mi kase na PayPal a ja wysyłam Ci SMS na wybrany serwis

np.
Sms 2,44 wysyłam za 1,2zł na paypal
Sms 4,88 wysyłam za 2,5zł na paypal
Sms 7,32 wysyłam za 3,5zł na paypal
Inne smsy analogicznie - za około 1/2 ceny


RE: Zamienię kase z SMS na Paypal - marcel_kk - 02-11-2012 06:31

A doładowania w T-mobile wchodza w gre ?


RE: Zamienię kase z SMS na Paypal - TheCartonick - 02-11-2012 10:06

Niestety nie, jedynie za kase PayPal


RE: Zamienię kase z SMS na Paypal - TheCartonick - 04-11-2012 18:12

@Refresh


RE: Zamienię kase z SMS na Paypal - TheCartonick - 06-11-2012 18:31

@Refresh. Zapraszam


RE: Zamienię kase z SMS na Paypal - tomazzi - 06-11-2012 18:52

bekabekabeka/bekaktoś tu się z g.... przez ścianę za często macał z tego co widzę
człowieku zejdź na ziemię, jeśli myślisz iż znajdziesz debila który tobie z 4 postami i nie dawną rejestracją wyśle pieniądze jako pierwszy to licz dalej i będziesz miał efekt taki jaki masz tzn brak zainteresowania


RE: Zamienię kase z SMS na Paypal - TheCartonick - 06-11-2012 21:18

Już jeden SMS za 11,07zł został wysłany za 5,5 na PayPalu - A wymienił się użytkownik : Avaso .

@UP . Nie oceniaj książki po okładce. Szukając szybkiego sposobu zebranie określonej sumy pieniędzy, pomyślałem że skoro mam trochę kasy na telefonie, warto by było ją wymienić na pieniądze na PayPalu. Także niedawna rejestracja nie powinna być niczym dziwnym.

Ja w przeciwieństwie do innych mimo moich "statystyk" potrafię być uczciwy.


RE: Zamienię kase z SMS na Paypal - tomazzi - 06-11-2012 21:27

może bym i skorzystał ale wybacz przyszedłeś znikąd, cytowany nick osoby też na forum nie jest nikomu znany i wybacz ja pierwszy pieniędzy nie wyślę bo nie mam ochoty w przypadku świndlu zakładania sporów na pp i czekania na ich rozpatrzenie
nikt poważny z tego forum 1 ci pieniędzy nie wyśle zapomnij o tym człowieku nikt cię tutaj nie zna, a napisanie sobie samemu, że jesteś uczciwy to może dzieci w przedszkolu się na to złapią dla mnie to nie jest argument powodujący, że już lecę zalogować się na swoje pp by przelać ci 1 pieniądze


RE: Zamienię kase z SMS na Paypal - TheCartonick - 06-11-2012 21:49

Powiem Ci tak. Nie wysyłasz mi kasy jako pierwszy. Ja to robię. Wysyłam SMS, Następnie podaje Ci kod oraz PP, i czekam na wpłatę na PayPal od Ciebie. W 1 poście opisane jest odwrotnie tylko dla przykładu. Źle mnie kolego zrozumiałeś Smile .
Jeżeli jesteś zainteresowany, to pisz.


RE: Zamienię kase z SMS na Paypal - tomazzi - 06-11-2012 21:55

przed edycją postu informacja tam brzmiała, że tobie się wysyła 1 kasę a potem dostaje się sms, także nie pitol, że coś ktoś cię źle zrozumiał bo mam 40 lat i uwierz umiem czytać ze zrozumieniem, nie mam jeszcze sklerozy ani problemów ze wzrokiem nie jestem też infantylnym dzieckiem także takie gierki to sobie na poziomie kolegów poczynaj
wybacz z nie poważnymi ludźmi ja jakichkolwiek interesów nie robię, z resztą na pw napisała inna osoba, również "świeża" jak i ty podał konkretne informacje od razu które też są w 1 pierwszy poście także skorzystam u niego i tak to jest jak się kpiny próbuje urządzać z poważnych ludzi, że traci się klienta a to masz na własne życzenie także sorry winetou