Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP (/Temat-Fire-PTP-Polski-admin-w-promowaniu-PTP-60470)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - poczmail - 01-11-2012 17:50

Nowy program. Ten sam admin co w Fire-Ptc.com i Fire-Traffic.com, czyli uczciwy człek. Wink

Do wyboru mamy 6 linków - od 0.05 pkt do 1 pkt.
Linki możemy promować wszędzie - autosurfy, manualsurfy, clickXchange, buxy, ptc, inne serwisy PTP, własne strony internetowe, blogi, facebook, chat, fora itd.
W swoich linkach nie posiadamy trojanów, wirusów itp - nie mamy również przekierowań.

Statystyki:
Punktów za unikalna wizytę: 0.05 - 1
Punktów za klik: 0.1 - 0.3
Zarobki z poleconych: 10%
Przelicznik za październik: $0.4/1000 (za listopad może być większy lub mniejszy)
Minimum do wypłaty: $0.02
Procesory płatności: PayPal i Liberty Reserve

Link ref (dzięki za rejestrację): http://fire-ptp.com/inscription.php?r=poczmail

Czysty: http://fire-ptp.com




Powodzenia!

Link: http://fire-ptp.com/inscription.php?r=poczmail


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - gelmen - 02-11-2012 11:32

A wypłacają ?
Jakiś dowód wypłaty może ?


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - HeniutX - 02-11-2012 12:52

50 wejść - minimum do wypłaty, sprawdzę Wink


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - poczmail - 02-11-2012 12:57

Ten admin ma inne serwisy...fire PTC i fire-traffic i wypłaca regularnie, bez oóźnień - więc dla mnie gwarant. Big Grin


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 02-11-2012 13:01

ciekawie tu nalicza nie powiem ...
linki dodane do np manualsurf gdzie są tylko wejścia unikalne czyli 1 wejście z 1 ip raz na 24 h i na 70 wejść w ptp zaliczone 1
bez komentarza, szkoda czasu jak dla mnie i marnowania credits na coś co nie nalicza i nie zalicza wejść


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - gelmen - 02-11-2012 13:59

A ja nie wiem co mam jak robić ..
Jak mam znaleźć jakieś linki które mogę rozesłać żeby ludzie klikali ?
Pomóż mi poczmail


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - _Brutus - 02-11-2012 14:46

Nalicza po 15 sekundach, unikalne IP.


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 02-11-2012 14:49

(02-11-2012 14:46)_Brutus napisał(a):  Nalicza po 15 sekundach, unikalne IP.

mnie nie nalicza nic ...
reklamuję w kilku manual gdzie ustawiam wejścia samych unikatów
w 4 łącznie mam już ponad 2000 wejść a w tym shicie tylko 1 pkt
pozostawię to bez komentarza - szkoda credits marnować w nich na reklamowanie linku czegoś w czym nie nalicza pkt


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - _Brutus - 02-11-2012 14:52

To, że w surfie wybierasz unikalne wizyty, to nie oznacza, że faktycznie są unikalne, bo to trochę inaczej działa.


RE: Fire-PTP - Polski admin w promowaniu PTP - tomazzi - 02-11-2012 15:05

(02-11-2012 14:52)_Brutus napisał(a):  To, że w surfie wybierasz unikalne wizyty, to nie oznacza, że faktycznie są unikalne, bo to trochę inaczej działa.

nie reklamuję w autosurf tylko w manualsurf a to duża różnica
w manual surf unikalne wejście to unikalne osoby 1 co 24 h - ta sama osoba dopóki nie minie 24 h nie kliknie w link
ja wiem jak działa to w autosurf i nic czego bym nie wiedział mi nie powiedziałeś
fakty są faktami - szkoda mi credits na tracenie reklamy czegoś w czym nie nalicza mi pkt
dałem reklamę w scamie 20$2surff - zeszło 1000 wejść - też jak w przypadku manualsurf unikalne wejścia - ani 1 pkt nie zaliczyło

dalszy komentarz jest więc zbędny - zmarnowałem czas na rejestrację i nic dodać i nic ująć ...