Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania nowicjusza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Pytania nowicjusza (/Temat-Pytania-nowicjusza-60464)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pytania nowicjusza - Polak123 - 20-01-2013 15:17

Kolega wyżej wytłumaczył prawie wszystko ja od siebie dodam że jeśli chcemu kupić pakiet lub panele to lepiej jest kupić go od sponsora ponieważ wówczas nie ponosimy opłaty za prowizje 5% i nawet mamy tańsze panele bo niektórzy sprzedają po 3zł-1$.

Osobiście poleconym polecam wpłacać przez payze ponieważ jest to najszybszy sposób i bezproblemowy.


RE: Pytania nowicjusza - ComboThe - 20-01-2013 15:44

Payza to nie jest ani najszybszy ani bezproblemowy.

Najszybszy sposób płatności jest poprzez AlliedWallet płatność kartą. Dużo moich poleconych wpłacało właśnie takim sposobem i nie narzekali wcale na kurs. Część również u mnie kupowała pakiety, więc to też jest szybki sposób Tongue

Przelew z banku na Payze idzie nawet pół miesiąca, no chyba że mamy tam zielone to wtedy Payza-bb jest faktycznie od razu Wink


RE: Pytania nowicjusza - Polak123 - 20-01-2013 22:07

Kasę na Payze załatwisz na każdym Kantorze online po kursie nawet 2.70$ jeśli bierzesz większą ilość. A z AlliedWallet czasem są problemy z zatwierdzeniem karty, z payzą nie ma takich problemów.

Ale ja nadal jestem przekonany że zakup od sponsora jest najlepszym wyjściem.


RE: Pytania nowicjusza - Krampo - 22-01-2013 23:14

Kolejne pytanie, może troszkę bardziej niewygodne dla sponsorów:

Co dostaje sponsor za odpalenie przez poleconego pakietu 145 + paneli 11ż 3p + zakup trafficu. Chodzi mi o sam start, dalsze wyliczenia mi nie potrzebne na ten moment.. Ogólnie chcę sobie wyliczyć ile warto sponsorowi zainwestować w nowego aktywnego poleconego. Oczywiście polecony nie musi być świadomy tego co dostaje za niego sponsor za samo to że odpali pakiet 395$ ale ja chcę należeć do tych uświadomionych Wink Wiem że dostaje traffic i makro. Traffic - można przeliczyć na $ z makrem gorzej .. ale jest jako zielone światło do odpalania leżakujących paneli także jego wartość też jakaś jest - choć gorzej ją wycenić.


RE: Pytania nowicjusza - BBinternet - 22-01-2013 23:52

(22-01-2013 23:14)Krampo napisał(a):  Kolejne pytanie, może troszkę bardziej niewygodne dla sponsorów:

Co dostaje sponsor za odpalenie przez poleconego pakietu 145 + paneli 11ż 3p + zakup trafficu. Chodzi mi o sam start, dalsze wyliczenia mi nie potrzebne na ten moment.. Ogólnie chcę sobie wyliczyć ile warto sponsorowi zainwestować w nowego aktywnego poleconego. Oczywiście polecony nie musi być świadomy tego co dostaje za niego sponsor za samo to że odpali pakiet 395$ ale ja chcę należeć do tych uświadomionych Wink Wiem że dostaje traffic i makro. Traffic - można przeliczyć na $ z makrem gorzej .. ale jest jako zielone światło do odpalania leżakujących paneli także jego wartość też jakaś jest - choć gorzej ją wycenić.

Na początek, za nowe panele dostaje się 1/2, więc sponsor dostanie 27,5k trafficu i makro na żółte + 22,5k trafficu i makro na fioletowe.

Czyli za to makro będzie mógł odpalić 5,5 żółtego i 1,5 fioletowego. Jak ma w cholerę paneli, które leżą i się marnują to za to makro i traffic "zarobi" maks. 100$ (to jest maks. ile może być warte to makro i traffic)


RE: Pytania nowicjusza - ComboThe - 23-01-2013 11:19

(22-01-2013 23:52)BBinternet napisał(a):  
(22-01-2013 23:14)Krampo napisał(a):  Kolejne pytanie, może troszkę bardziej niewygodne dla sponsorów:

Co dostaje sponsor za odpalenie przez poleconego pakietu 145 + paneli 11ż 3p + zakup trafficu. Chodzi mi o sam start, dalsze wyliczenia mi nie potrzebne na ten moment.. Ogólnie chcę sobie wyliczyć ile warto sponsorowi zainwestować w nowego aktywnego poleconego. Oczywiście polecony nie musi być świadomy tego co dostaje za niego sponsor za samo to że odpali pakiet 395$ ale ja chcę należeć do tych uświadomionych Wink Wiem że dostaje traffic i makro. Traffic - można przeliczyć na $ z makrem gorzej .. ale jest jako zielone światło do odpalania leżakujących paneli także jego wartość też jakaś jest - choć gorzej ją wycenić.

Na początek, za nowe panele dostaje się 1/2, więc sponsor dostanie 27,5k trafficu i makro na żółte + 22,5k trafficu i makro na fioletowe.

Czyli za to makro będzie mógł odpalić 5,5 żółtego i 1,5 fioletowego. Jak ma w cholerę paneli, które leżą i się marnują to za to makro i traffic "zarobi" maks. 100$ (to jest maks. ile może być warte to makro i traffic)

Hehe machnales sie Tongue Sponsor bedzie mogl odpalic 6 zoltych i 2 fioletowe. Nie liczyles paneli z pakietu o ktore Krampo tez pytal Wink

Czyli 30k trafficu i makro na zolte + 30k trafficu i makro na fioletowe

Czyli mozna odpalic panele o wartosci 120$ jednak trzeba miec wolne panele i zajmie to 2 miesiace Wink

Dodatkowo za TP 5$ na EWallet


RE: Pytania nowicjusza - BBinternet - 23-01-2013 14:37

(23-01-2013 11:19)ComboThe napisał(a):  
(22-01-2013 23:52)BBinternet napisał(a):  
(22-01-2013 23:14)Krampo napisał(a):  Kolejne pytanie, może troszkę bardziej niewygodne dla sponsorów:

Co dostaje sponsor za odpalenie przez poleconego pakietu 145 + paneli 11ż 3p + zakup trafficu. Chodzi mi o sam start, dalsze wyliczenia mi nie potrzebne na ten moment.. Ogólnie chcę sobie wyliczyć ile warto sponsorowi zainwestować w nowego aktywnego poleconego. Oczywiście polecony nie musi być świadomy tego co dostaje za niego sponsor za samo to że odpali pakiet 395$ ale ja chcę należeć do tych uświadomionych Wink Wiem że dostaje traffic i makro. Traffic - można przeliczyć na $ z makrem gorzej .. ale jest jako zielone światło do odpalania leżakujących paneli także jego wartość też jakaś jest - choć gorzej ją wycenić.

Na początek, za nowe panele dostaje się 1/2, więc sponsor dostanie 27,5k trafficu i makro na żółte + 22,5k trafficu i makro na fioletowe.

Czyli za to makro będzie mógł odpalić 5,5 żółtego i 1,5 fioletowego. Jak ma w cholerę paneli, które leżą i się marnują to za to makro i traffic "zarobi" maks. 100$ (to jest maks. ile może być warte to makro i traffic)

Hehe machnales sie Tongue Sponsor bedzie mogl odpalic 6 zoltych i 2 fioletowe. Nie liczyles paneli z pakietu o ktore Krampo tez pytal Wink

Czyli 30k trafficu i makro na zolte + 30k trafficu i makro na fioletowe

Czyli mozna odpalic panele o wartosci 120$ jednak trzeba miec wolne panele i zajmie to 2 miesiace Wink

Dodatkowo za TP 5$ na EWallet

Tak, racja, zapomniałem o pakiecie.