Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania nowicjusza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: Pytania nowicjusza (/Temat-Pytania-nowicjusza-60463)

Strony: 1 2 3 4


Pytania nowicjusza - Paul - 01-11-2012 15:06

Witam.

W internecie zarabiam już od dwóch lat, dorobiłem się dość sporych sum na wypełnianiu reklam, jednak biznes ten zmierza ku upadkowi (praktycznie już upadł).

Szukam teraz jakichś alternatyw, i właśnie wygooglowałem coś takiego jak Profit Clicking oraz BannersBroker. Mam parę pytań odnośnie profit clicking:

1. Czy muszę być pełnoletni by zacząć zarabiać na tym serwisie? Mam 17 lat (2msc do 18), posiadam konto bankowe, Paypal oraz Payza.

2. Jaką kwotę musze zainwestować na początek? Chciałbym wyciągać jak najszybciej tak 200-300 zł/msc, później 1000zł/msc więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Dobrze by było jakby kwota do zainwestowania nie była zbyt duża, bo wszystko co zarobiłem teoretycznie wydałem, zostało mi ~400 zł, jednak jeżeli o inwestowanie pragnąłbym się ograniczyć do maks. 100 zł.

3. Czy zwrot pieniędzy z nadwyżką jest gwarantowany? czy może być tak, że mi się po prostu "nie uda" i wyjdę na -?

Pozdrawiam.


RE: Pytania nowicjusza - Blues - 01-11-2012 15:17

1. Nie
2. Ze 100zł to zdecydowanie szybko nie osiągniesz 200-300zł/miesiąc. No chyba, że będziesz mieć dużo kasiastych poleconych.
Możesz włożyć ile chcesz, poczynając od 10$, ale sens tego jest bardzo bardzo mizerny. Profit Clicking to nie serwis, w którym można się SZYBKO wzbogacić.
3. Nie, chcesz gwarancji to do banku na lokatę 6-7% ROCZNIE


RE: Pytania nowicjusza - Ermin - 01-11-2012 16:14

@Paul zamieściłeś ten sam post w dwóch wątkach BB i PC, ale ze 100zł nie nawojujesz ani w jednym, ani w drugim przypadku. Nie bardzo też wiem, jak inwestując 100zł, chcesz zarabiać 200zł, czy nawet 1000zł/msc., bez ryzyka! Smile
Za te 100zł lepiej zakupić parę książek o inwestowaniu, ew. zacząć zabawę i naukę od mniejszych programów. Na pewno się czegoś nauczysz. Grunt to nie być pazernym, natomiast być cierpliwym i na pewno do czegoś dojdziesz Smile


RE: Pytania nowicjusza - lazaaaa - 06-11-2012 18:17

a jaka jest minimalna suma do wypłacania środków z Profit Clicking ?


RE: Pytania nowicjusza - Lontek - 06-11-2012 18:35

Nie mówcie, że z 100zł nie da się nic zarobić. Zaczynając z PC w wakacje wpłaciłem 15$, potem jeszcze raz wpłaciłem jakieś tam $ z czego jak patrzę na historię Payzy było około 40$. Niedawno te 40$ sobie wypłaciłem a na koncie PC dalej mam 17$ na rachunku + koło 20$ w pozycjach. Może nie jest to mega kasa, ale jak dla mnie uważam, że całkiem niezła.

Pozdrawiam, jakbyś chciał się zarejestrować z mojego reflinka w zamian za pomoc to zapraszam na PW Smile


RE: Pytania nowicjusza - Roben - 07-11-2012 07:40

(06-11-2012 18:17)lazaaaa napisał(a):  a jaka jest minimalna suma do wypłacania środków z Profit Clicking ?
Minimum to 20$


RE: Pytania nowicjusza - Pentas - 15-11-2012 09:00

polecilem 5 osob i oni sie rozwijają sam nic nie wplaciłem mam szanse na zarobek


RE: Pytania nowicjusza - motorola1212 - 20-11-2012 22:00

Jak nie chcesz inwestować to skorzystaj z rady Pentasa z taką różnicą, że 5 poleconych ci nie wystarczy by osiągać 1000 zł/ms. No chyba, że załapiesz kasiastych ludzi, którzy będą obracali dużymi sumami a przy okazji sami załapali kilku poleconych.


RE: Pytania nowicjusza - dondoonsie - 05-01-2013 15:23

Da się osiągnąć ze 100 zł - 1000 zł miesięcznie ale to chyba byś musiał być w programie 2 lata.

Przez te 2 lata cały czas reinwestować

Jest kalkulator pc i wpisz sobie tam 30$ i oglądnij jak to wygląda
http://www.profitclicking.com/calculator


RE: Pytania nowicjusza - mr. nobody - 09-01-2013 13:54

Przy wpłacie 200$ wyliczyło mi, że w rok można 17,000$ zarobić. xD

Ale wiem, że to niemożliwe, spokojnie. Chodzi mi tylko o to, żeby się dowiedzieć JAKIE konkretnie jest ryzyko, w sensie JAK wygląda (jakieś zdarzenia itp.?) i ILE można stracić, kiedy takie zdarzenie nastąpi - całość kapitału? Część kapitału?

Z góry dzięki za odpowiedź. Smile