Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zatajenie informacji Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Zatajenie informacji Allegro (/Temat-Zatajenie-informacji-Allegro-60407)

Strony: 1 2


RE: Zatajenie informacji Allegro - Raperrek - 31-10-2012 14:13

<Wycięte>


RE: Zatajenie informacji Allegro - bodek7654 - 02-11-2012 21:48

sprawa wyglada tak:
-zwrot z powodctwa cywilnego wogole nie wchodzi w gre , zasada 10 dni nie podlega prywatnym zasobom takim jak jest to konto, koles po prostu dobrze wiedzial co pisze, blad lezy po twojej stronie.
Kwota 150 zl , hmmm powiem ci tak mi nie przyslali galaxy s2 za 1500 i do tej pory policja nic nie zrobila wiec mozesz probowac, wtedy tak jak mi jezeli placiles przez payu oddadza ci kase do 14 dni jezeli sprawa bedzie miala odpowiednie usadnienie, pozatym kwota nie przekracza 264zl wiec nie podlega jako przestepstwo ale jako drobne wyludzenie, ale masz jeszcze ratunek w allegro ich regulamin reguluje takie zakupy mozesz po 1 probowac poprzez spor allegro przedstawc swoje racje jezeli go wygrasz koles musi oddac ci kase lub prosto pisac do obslugi klienta ze koles cie w pewnym stopniu oszukal jako iz ukryl niektore informacje wzgledem konta co zaniza jego wartosc oraz ze zakupiles inny towar niz byl proponowany przez sprzedawce mozesz isc jedynie w tym kierunku i liczyc na to ze ktos z obslugi cie zrozumie i pomoze albo ze koles sie pzrestraszy i sam odda. Licz sie z tym ze zakup byl nie trafiony i kasa przepadla widzac ta aukcje niema sie czego przyczepic, przestroga aby czytac dokladnie opis , pozdrawiam


RE: Zatajenie informacji Allegro - Raperrek - 26-11-2012 20:22

Odzyskałem kasę Smile


RE: Zatajenie informacji Allegro - bodek7654 - 26-11-2012 20:40

ale moglbys napisac jak ci sie to udalo , czy pisales do niego czy do allegro czy w inny sposob