Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook (/Temat-Sprzedam-Aplikacje-Wiralna-Facebook-60387)



Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook - LessiPL - 30-10-2012 13:42

Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook

jak praktycznie identyczna jak ta :
https://www.facebook.com/KapselDnia/app_190322544333196?ref=ts
(kod html ustawiacie sami)

oczywiście zapewne moja aplikacja nieco się różni gdyż działanie jest na 100% inne - jednak funckjonalność jest identyczna

po wejściu w aplikacje na tablicy subskrybującego pojawia się losowy obrazek z puli naszych obrazków (lub obrazek który zawsze się pojawi).

Cena : 99zł akceptuje część płatności w Forum Goldach =)


RE: Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook - Tochkan - 30-10-2012 23:39

Cześć, mam kilka pytań.

1.Skąd posiadasz tą aplikację (czy jesteś jej autorem) ?


RE: Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook - LessiPL - 31-10-2012 18:21

jestem autorem, wykorzystałem większość komponentów które udostępnia google laik sam sobie nie poradzi z konfiguracją.


RE: Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook - Tochkan - 31-10-2012 21:16

mam jeszcze jedno pytanie,takie poboczne, posiadam pewną viralkę , lecz nie widzę efektów, wszystko działa okej ,wrzuca zdjęcie itd. ? według Ciebie czemu?


RE: Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook - LessiPL - 01-11-2012 12:23

to już twój problem, supportu udzielam tylko osobom które zakupiły moją aplikację.


RE: Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook - LessiPL - 19-11-2012 08:53

Podbijam !


Sprzedam Aplikacje Wiralną Facebook - surfer0700 - 26-06-2013 18:04

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.