Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy (/Temat-Szukam-osoby-z-Polski-do-forwardu-przesylek-do-Litwy-60370)

Strony: 1 2


Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - DanciN - 29-10-2012 19:49

Czyli jestem z Litwy i chce zakupic kilka rzeczy w sklepach internetowych z Polski. Sprzedawca nie wysyla do Litwy Sad To szukam osoby na ktorej adres wysle przesylke a ta osoba juz przesle do mnie. Oczywiscie nie za free.

Osoba powinna miec dobra reputacje. Najlepiej z wielkiego miasta


RE: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - yazir - 29-10-2012 19:58

1. To nazywa się droppshiping Smile
2. Napisz mi pw z dokładniejszymi informacjami


RE: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - miniek9090 - 29-10-2012 20:02

Moze byc osoba ze wsi xd
nie takiej malej wsi xd


RE: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - bartex89 - 29-10-2012 20:05

mozesz pisac, mam podpisana umowe z DPD I DHLem.
Lekkie rzeczy poczta.


RE: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - misiaczek25 - 29-10-2012 20:36

Jak coś to pisz na PW


RE: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - miniek9090 - 29-10-2012 23:03

@up , nie zartuj , przeczytaj lierwszy post ...
Osoby z duza reputacja , a ty ani reputacji nie masz , ani rangi .


RE: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - Madroxx - 29-10-2012 23:48

Jakby Yazir Ci nie wystarczył to pisz Smile


RE: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - DanciN - 30-10-2012 12:48

Ok, dzieki wszystkim, jak juz bende w zamiarze zakupu to sie do kogos zglosze.
P.S. Czy ktos uzywal tego kuriera? http://lexsystem.com/pl/Uslugi/pristatymo-kainos-terminai/

Uzywalem go do wysylki z LT do PL, ale czy jest lexsystem na terenie PL czy uzywaja GLS moze ktos wie?

P.S. Co do wielkiego miasta - jest to wylacznie zwiazane z predkascia poczty. N.p. Poczta Polska z Warszawy do mnie to 2-4 dni


RE: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - DanciN - 01-03-2013 08:54

Dawno o tym pisalem, a w danym momencie potrzebuje takiej osoby. Przesylka mala (nawet list) ale nie wysylaja poza terenem PL. Wiec jakby ktos pomogl bylbym wdzieczny (nie for free sie rozumie) Czekam na PW


RE: Szukam osoby z Polski do forwardu przesylek do Litwy - zarabiamwnecie - 05-03-2013 10:09

Zapraszam na PW, jestem zainteresowany..