Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na refach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zarabianie na refach (/Temat-Zarabianie-na-refach-60351)



Zarabianie na refach - Mystyfik - 29-10-2012 08:46

Witam wszystkich serdecznie! Mam pytanie do osób, które zarabiają na refach... chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie działa ta opcja.

1. Ilu max mogę mieć refów zarejestrowanych z mojego linka?
2. Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że któryś z portali zablokuje mi konto i nie otrzymam wypłaty?
3. Czy pieniążki, które zarobię od refów są liczone oddzielnie od tych, które zarobią na uploadzie?


RE: Zarabianie na refach - Admin - 29-10-2012 09:43

Cytat:1. Ilu max mogę mieć refów zarejestrowanych z mojego linka?

Dowolną ilość.

Cytat: 2. Czy może zdarzyć się taka sytuacja, że któryś z portali zablokuje mi konto i nie otrzymam wypłaty?

Jeśli nie łamiesz regulaminu serwisu to nie.

Cytat: 3. Czy pieniążki, które zarobię od refów są liczone oddzielnie od tych, które zarobią na uploadzie?

Możesz sprawdzić ile zarobiłeś z refów, a ile z uploadu jednak są sumowane razem przy zlecaniu wypłat.


RE: Zarabianie na refach - Mystyfik - 30-10-2012 09:41

A czy jest także możliwość sprawdzenia ile dla mnie zarobił każdy osobny ref? Na przykład użytkownik A zarobił 100zł, użytkownik B zarobił 50zł?


RE: Zarabianie na refach - Cherri - 30-10-2012 13:43

Mi się wydaje, że to zależy od strony.


RE: Zarabianie na refach - Mystyfik - 30-10-2012 14:06

xsajdq... widzę że jesteś na FireCash... jak tam to wygląda??