Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal ilość adresow email - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal ilość adresow email (/Temat-Paypal-ilosc-adresow-email-60342)



Paypal ilość adresow email - FastLogin - 28-10-2012 19:15

Cześć,
Jak wiadomo naraz można mieć 8 adresów mailowych, a jak je usuniemy i będziemy zastępować to jest jakaś ograniczona ilość czy można to robić w nieskończoność?
Pozdrawiam.


RE: Paypal ilość adresow email - yazir - 28-10-2012 19:22

Możesz usunąć, a potem dodać nowe, ale jak często to robisz to będą Cię sprawdzali, i wrazie wałku namierzą Cię po poprzednich mailach


RE: Paypal ilość adresow email - FastLogin - 28-10-2012 19:42

Mam jedno konto paypal. Wiem, że mogę dodawać nowe po usunięciu starych tylko czy mogę to robić w nieskończoność czy na przykład do 100 adresów. A potrzebne mi jest to do multikont gpt.


RE: Paypal ilość adresow email - damianus627 - 28-10-2012 19:56

Przecież z gpt teraz nie wypłacisz na pp jak się nie zgadza imię i nazwisko bo oni to sprawdzają teraz.


RE: Paypal ilość adresow email - yurko - 28-10-2012 20:17

Max 100 adresów


RE: Paypal ilość adresow email - FastLogin - 28-10-2012 21:06

(28-10-2012 19:56)damianus627 napisał(a):  Przecież z gpt teraz nie wypłacisz na pp jak się nie zgadza imię i nazwisko bo oni to sprawdzają teraz.

Jak mogą to sprawdzać? Zawsze mi wypłacają, chyba że wcześniej dostane bana, poza tym niektóre w ogóle nie wymagają podawania nazwiska więc gadasz głupoty.


@yurko
100 adresów? A jak zweryfikuje konto to będzie można więcej?


RE: Paypal ilość adresow email - yurko - 29-10-2012 07:40

Z tego co wiem zawsze jest 100. Mam zweryfikowane konto , sam dobijam już do stu.