Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]IP neta czy kompa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]IP neta czy kompa (/Temat-Rozwiazane-IP-neta-czy-kompa-6033)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]IP neta czy kompa - samprom222 - 26-04-2010 19:02

Witam, moj problem, a raczej brak wiedzy dotyczy IP. Mianowicie administracja lockerz ma wglad tylko do naszego IP internetu, czy rowniez do IP komputera? Jezeli tylko do IP internetu, to czy w takim razie jezeli ma sie zmienne IP to mozna rejestrowac kazde konto na innym i nie bedzie to brane jako fake accounts?


RE: IP neta czy kompa - Tidus - 26-04-2010 19:08

(26-04-2010 19:02)samprom222 napisał(a):  Witam, moj problem, a raczej brak wiedzy dotyczy IP. Mianowicie administracja lockerz ma wglad tylko do naszego IP internetu, czy rowniez do IP komputera? Jezeli tylko do IP internetu, to czy w takim razie jezeli ma sie zmienne IP to mozna rejestrowac kazde konto na innym i nie bedzie to brane jako fake accounts?

Tylko do IP internetu ,lecz jak masz zmienne IP to Cie wykryją bo tylko koncowka sie zmienia


RE: IP neta czy kompa - Magnus - 26-04-2010 19:08

Wykryją Cię bo zmienia się tylko końcówka IP więc lepiej nie próbuj bo przy zamówieniu czegoś anulują Ci wysyłkę

pozdro Tongue


RE: IP neta czy kompa - Tech - 26-04-2010 19:09

Po IP neta.

Jednak jeśli masz zmienne IP to zmienia ci się tylko końcówka, a początek pozostaje ten sam, np. masz adres 83.8.123.65, po rozłączeniu neta będziesz miał 83.8.211.65 itd

Czyli ogólnie odradzam robić fake kont przy użyciu zmiennego IP, bo można to łatwo wykryć.


RE: IP neta czy kompa - samprom222 - 26-04-2010 22:21

Rozumiem, dzieki Wam za rade. Dobrze, ze nie zrobilem zadnego fake account, bo zostalo mi tylko 3 friendsow do Z i bym na finishu ladnie wtopil.


RE: IP neta czy kompa - Sportomaniak - 26-04-2010 23:42

A co to takiego IP komputera ? Exclamation


RE: IP neta czy kompa - Sony_st - 27-04-2010 07:56

@up

wyjaśnienie masz tutaj
http://pl.wikipedia.org/wiki/Adres_IP


RE: IP neta czy kompa - wasik-1995 - 27-04-2010 08:42

A jeżeli dwie moje koleżanki miały problemy z założeniem
u siebie konta na lockerzach i ja im zrobilem konto
na swoim kompie, ale za każdym razem zmieniałem IP
to mogę dostać banana? Tongue


RE: IP neta czy kompa - samprom222 - 27-04-2010 08:49

Zdobylem 20 friendsow. Co mam teraz poczac?


RE: IP neta czy kompa - Devilry225 - 27-04-2010 08:59

Od teraz punkty które zdobędziesz są mnożone x2.Jedyne co możesz zrobić to czekać jeszcze na maila od lockerz, w którym pogratulują ci zdobycia statusu Z-List i że szykują już nowy upominek dla takich użytkowników.