Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł (/Temat-Szybkie-zarabianie-okolo-10-20min-i-doladowanie-5zl-60328)

Strony: 1 2


Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - Daniello95 - 28-10-2012 15:00

Wymień 1000p za doładowanie 5zł wystarczy że zalogujesz się za pomocą FB z tego linku http://lubietoto.pl/p,8938.html i zaczniesz zdobywać punkty klikając lubie to, w zależności od dnia możesz zdobyć te 1000p ale nie musisz może to być 800p a następnego dnia dobijesz już te 1000p i wymienisz na doładowanie. SPRAWDZONE Smile
Możesz wygrywać również inne nagrody ale to wymaga dłuższej ilości czasu włożonego w tą zabawe Smile


RE: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - rayden - 28-10-2012 15:02

Zgłoszone.


RE: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - Daniello95 - 28-10-2012 15:04

daje innym możliwość szybkiego zarobienia i zdobycia doładowania 5zł za głupie klikanie lubie to a ty zgłaszasz ehh


RE: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - bartex89 - 28-10-2012 15:05

bo powielasz temat, zaraz dostaniesza bana i czesc.


RE: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - Daniello95 - 28-10-2012 15:18

na nie wiadomo której stronie było już to i skąd ja mogę wiedzieć.. a poza tym wyluzujcie :-) może akurat ktoś nie widział tego a teraz szybko sobie doładowanie zgarnie Smile


RE: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - tomazzi - 28-10-2012 15:35

po 1 opcja szukaj nie gryzie
temat o tym już jest więc niczym nowym nikogo nie zaskakujesz tutaj
nie posiadasz postów na zamieszczenie reflinku
a dodatkowo sam dublujesz swoje tematy na bezczelnego
to nie forum dla spamerów i szybko karierę z banem zakończysz
wróć jak dorośniesz do korzystania z tego forum bo na tą chwilę do tego nie dorosłeś


RE: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - Daniello95 - 28-10-2012 16:56

mogę Cię zapewnić że dodając ten temat nie uraziłem ani nie chciałem nikomu na złość zrobić, po drugie jestem nowym użytkownikiem tego forum i nie wiedziałem że od jakiejś granicy postów można dawać reflinki po trzecie wrzuć na luz a dubluje swoje tematy dlatego że może tam nikt tego nie wstawił i nie wszyscy użytkownicy wchodzą na wszystkie wątki... a poza tym dodałem ten sam temat w dobrym wątku i wrzuciłem tylko dwa tematy na stronę.


RE: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - spkawn - 28-10-2012 17:00

Daniello95, czasem jednak warto przeczytać regulamin.


RE: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - tomazzi - 28-10-2012 17:02

tyś jest głupszy niż .... przewiduje
nawet nie zapoznałeś się z regulaminem forum albo go nie zrozumiałeś ...
o danym serwisie może być 1 temat na forum, na całym forum a o tym serwisie temat już jest więc 1 temat jest dublem a dodatkowo dublujesz jeszcze sam swój temat czyli robisz dubel dubla
jak przyjdzie ktoś posprzątać na forum to oba trafią tam gdzie ich miejsce = kosz
a na swoim koncie zobaczysz ładny napis " zbanowany"
to nie forum dla spamerów jakich przedstawicielem jesteś i nie dorosłeś do korzystania z tego forum - wróć jak dorośniesz

THE END


RE: Szybkie zarabianie około 10-20min i doładowanie 5zł - teel - 28-10-2012 17:02

Tłumaczenie się brakiem znajomości regulaminu jest jak łamanie zasad ruchu drogowego mówiąc, że o czymś się nie wiedziało..