Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! (/Temat-EmpireViews-Zarabiaj-na-Adf-ly-Adfoc-us-lub-LinkBucks-60320)

Strony: 1 2 3


EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - kosar11 - 28-10-2012 11:33

Fajny serwis do promowania swoich linków adf.ly, adfoc.us i linkbucks. Największą zaletą programu jest to, że empire korzysta z hidereferrer site (czy jak to tam), a więc adfoc.us, adf.ly nie wie skąd mamy traffic.

Surf: 1s - 1 pkt
Za poleconego: 1s - 1 pkt
Minimum aby dodać stronę do surfa - 30 000 punktów (sami wybieramy timer)
Maksymalna ilość linków w surfie: 5

Link do rejestracji: http://www.EmpireViews.com/reg.php?xFirePtc

Czysty: http://www.EmpireViews.com


RE: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - gelmen - 28-10-2012 11:56

Rejestruję się właśnie z refka, ale co dalej ?
Zdobędę te 30.000 pkt, i co ?
Mogę dodać 5 linków z adf.ly i będzie mi nabijać wyświetlenia na adf.ly ?
Jak tak to ile pobiera mi punktów za 1 wyświetlenie adf.ly ?
Rozwiń trochę swój temat.


RE: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - kosar11 - 28-10-2012 11:58

Teraz ściągasz oprogramowanie do surfowania lub surfujesz w Firefoxie (albo oba naraz - wtedy masz 120 pkt na 1 minutę, a więc 4 wyświetlenia adf.ly/adfoc.us/linkbucks.

Za 30 000 mozesz dodac 1 link, bo tyle jest minimum. 150 000 na 5 linków.


RE: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - gelmen - 28-10-2012 12:03

Czyli 120 punktów w serwisie, to 4 wyświetlenia na np. adf.ly, i za te 4 wyświetlenia mi nabije kasę na adf.ly ?
Dobrze to zrozumiałem ?


RE: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - kosar11 - 28-10-2012 12:06

Dokładnie tak Smile


RE: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - gelmen - 28-10-2012 12:11

Jeżeli naprawdę tak jest, to przecież w ciągu 24h idzie naprawdę nieźle zarobić Smile
Zobaczymy jak to pójdzie.


RE: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - gelmen - 28-10-2012 12:19

Świetnie ...
Stronka już mi nie chodzi, program tak samo.
Wyskakuje błąd Forbidden ...
Coś wiadomo ?
Macie tak samo ?


RE: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - HeniutX - 28-10-2012 12:56

Lepsza strona wg. mnie to megaviews.tk Smile


RE: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - spkawn - 28-10-2012 13:01

Działa.


RE: EmpireViews - Zarabiaj na Adf.ly, Adfoc.us lub LinkBucks! - patryk574 - 28-10-2012 15:32

ściągnąłem tą aplikację ale jak chcę ja zainstalować i uruchomić to wyskakuje mi okno : Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135) co zrobić ?
i coś jeszcze, jak jest ten autosurf bez pobierania w firefoxie to na początku miałem odświeżanie co 60sekund a teraz wyskoczyło mi 800s