Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problem z pay palem.... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: problem z pay palem.... (/Temat-problem-z-pay-palem-60319)

Strony: 1 2


problem z pay palem.... - matig20 - 28-10-2012 11:22

witam kiedyś tam był problem z paypalem z karta kreytową i ograniczali dostęp.... więc zadzwoniłem do nich że nie mam powiązania z kartą itp ... i mieli to odblkowac teraz mija już pare miesięcy i dalej nic ... może ktoś powidziec co trzeba zrobić ??

pozdrawiam Smile


RE: problem z pay palem.... - startchips - 28-10-2012 11:28

Zweryfikować konto i wsio Wink


RE: problem z pay palem.... - matig20 - 28-10-2012 23:15

no ale jak zweryfikowac mozesz mi to rozjaśnić ?


RE: problem z pay palem.... - tomazzi - 28-10-2012 23:20

dodaj konto bankowe do konta paypal
ze strony pp wyślą ci środki na konto paypal - będą to 2 przelewy i 2 kwoty jakie będziesz musiał wpisać na koncie paypal po otrzymaniu od nich przelewów


RE: problem z pay palem.... - matig20 - 28-10-2012 23:30

ok . a mam takie pytanie czy to jest bezpieczene , kurde jakoś troche nie dowierzm tak :/ mozecie mi sie dziwić ale cuż ,


RE: problem z pay palem.... - tomazzi - 28-10-2012 23:38

paypal jest bankiem angielskim, w polsce bank ma możliwość sprawdzenia czy na taką a taką osobę zakładane jest konto bo albo osobiście zakładasz w banku, albo przywozi ci kurier do domu umowę do podpisu
takie rzeczy to jest weryfikacja ze strony paypal, że konto jest założone na dane i osobę jakiej jest rachunek bankowy, czy karta kredytowa itp itd


RE: problem z pay palem.... - matig20 - 28-10-2012 23:40

czyli nie ma sie co bać że ktoś mi będzie sprawdzał coś na koncie , jak sie nie mylę to chodzi tylko o to czy ja to ja ?


RE: problem z pay palem.... - tomazzi - 28-10-2012 23:42

(28-10-2012 23:40)matig20 napisał(a):  czyli nie ma sie co bać że ktoś mi będzie sprawdzał coś na koncie , jak sie nie mylę to chodzi tylko o to czy ja to ja ?

tak to jest weryfikacja ze strony paypal, że konto jest takiej a takiej osoby
jakoś to muszą zrobić bo przecież nie polecisz/pojedziesz do GB do nich by wylegitymować się dokumentem tożsamości by sprawdzili, że ty to ty


RE: problem z pay palem.... - matig20 - 28-10-2012 23:49

okej dzięki za informację myślę że temat można zamknąć Smile


RE: problem z pay palem.... - matig20 - 01-11-2012 23:33

witam i znów pojawił sie problem bo konto mam zweryfikowane lecz dalel mam ograniczony dostęp... co gorsza dzwoniłem do pp i powiedzieli mi ze nie odblokują mi kon ta bo rozwiązali ze mną umowe na 180dni... w dodatku przelałem 40zł ktore nie doszło... Pani która ze mna rozmawiała nie potrafiła mi powiedzieć czemu mi zablokowali konto... i czemu po mimo tego dało się zweryfikowac , kazała mi czekac 72h ...