Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na YouTube - naruszenie zasad - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Zarabianie na YouTube - naruszenie zasad (/Temat-Zarabianie-na-YouTube-naruszenie-zasad-60317)



Zarabianie na YouTube - naruszenie zasad - Songo96 - 28-10-2012 10:06

Witam Serdecznie!
Od ostatniego czasu mam problem z zarabianiem na YouTube. Polega to na tym że moje 2 nowe filmy nie mają statusu "Zarabiający" tylko "W trakcie sprawdzania" (trwa to ponad tydzień co do poprzedniego filmiku). Uważam że żadnych praw nie naruszyłem i wysłałem YT licencje Online o którą prosili w której piszę, że można robić Gameplay-e itp.
Link do:Licencja EA
Proszę o pomoc wszystkich w rozwiązaniu tego problemu.

Moje konto na YT: http://www.youtube.com/user/LegendZondeR

Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o pomoc!


RE: Zarabianie na YouTube - naruszenie zasad - Admin - 28-10-2012 10:34

Nie wiem czy czasem twoje intro nie naruszyło regulaminu youtuba, wykorzystałeś tam sporo fragmentów promocyjnych z kilku gier.


Poza tym ty w ogóle przeczytałeś licencje którą linkujesz?


Cytuje:
Materiały stworzone przez użytkownika. W zamian za użytkowanie Oprogramowania oraz w zakresie, w jakim poprzez stworzone przez Ciebie za pomocą Oprogramowania materiały powodują interes związany z prawami autorskimi, niniejszym przyznajesz EA wyłączne, bezterminowe, nieodwołalne, w pełni zbywalne i podlegające dalszemu licencjonowaniu na całym świecie prawo i licencję do korzystania ze stworzonych za pomocą Oprogramowania materiałów na wszelkie sposoby i w dowolnym celu związanym z Oprogramowaniem oraz powiązanymi towarami i usługami, w tym praw do reprodukcji, kopiowania, adaptacji, modyfikacji, wykonywania, pokazywania, publikacji, nadawania, transmisji lub rozpowszechniania publicznego za pomocą wszelkich środków znanych lub nieznanych oraz rozprowadzania tych materiałów bez wcześniejszego powiadomienia ani odszkodowania w żadnej postaci przez cały czas trwania ochrony prawami autorskimi przewidziany obowiązującymi przepisami ustawowymi i konwencji międzynarodowych. Niniejszym zrzekasz się wszelkich zwyczajowych praw dotyczących twórcy, publikacji, opinii lub przyporządkowania w odniesieniu do użytkowania przez EA oraz innych graczy, jak również korzystania z takich aktywów w związku z Oprogramowaniem i powiązanymi towarami i usługami na mocy obowiązującego prawa. Udzielenie licencji EA oraz powyższe zrzeczenie się wszelkich mających zastosowanie praw zwyczajowych pozostaje w mocy po ustaniu obowiązywania niniejszej licencji.

Jak dla mnie strzeliłeś sobie tylko w kolano wysyłając im ten link.


RE: Zarabianie na YouTube - naruszenie zasad - Songo96 - 28-10-2012 12:57

Ale Zatwierdzili mi np Bug Knife ACB-90. Co do intra to można je robić bo np RojoV13 z YT ma robione i cały czas zarabia


RE: Zarabianie na YouTube - naruszenie zasad - Songo96 - 28-10-2012 15:52

Sorry za spam ale nowy Filmik z gryCombat Arms został zaakceptowany i tylko do BF3 są problemy z zarabianiem bo coś pomieszli Tongue