Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. (/Temat-Zarabianie-na-ProfitSMS-pl-Pytania-60309)

Strony: 1 2


Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - zdr - 27-10-2012 21:06

Witam chciałem rozpocząć przygodę z ProfitSMS i mam takie oto pytania:

-Czy trzeba mieć własną stronę internetową aby móc zarabiać ?
-Czy wystarczy ze znajomi będą wysyłać sms ?
-Czy ProfitSMS jest to solidna firma ?
-Czy rozlicza się w urzędzie skarbowym lub w podobnym urzędzie z przelewów na konto ?
-Czy wszystko jest legalne ?
-Nie muszę posiadać własnej strony internetowej?

Czekam na opinie i odp pozdrawiam.


RE: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - Admin - 27-10-2012 21:30

Cytat:-Czy trzeba mieć własną stronę internetową aby móc zarabiać ?

Gdzieś musisz mieć regulamin


Cytat: -Czy wystarczy ze znajomi będą wysyłać sms ?
Nikt nie musi wysyłać


Cytat: -Czy ProfitSMS jest to solidna firma ?

tak




Cytat: -Czy rozlicza się w urzędzie skarbowym lub w podobnym urzędzie z przelewów na konto ?

Na pewno nie rozlicza się za Ciebie - mylisz pojęcia, co najwyżej odprowadza podatek, pewnie pit od nich dostaniesz który i tak będziesz musiał złożyć (ale nie wiem dokładnie bo nie korzystam z ich usług).



Cytat: -Czy wszystko jest legalne ?

Co to za pytanie? o to powinneś zapytać siebie - czy twój pomysł na biznes jest legalny.



Cytat: -Nie muszę posiadać własnej strony internetowej?

Już o to pytałeś wyżej, z tą różnicą że teraz zastosowałeś negacje na początku zdania.


RE: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - zdr - 28-10-2012 11:29

Ja nie chcę zarabiać na swoim serwisie,tylko chce wysyłać sms z swojego telefonu bo na koncie w fonie mam ponad 500zł i chcę żeby mi się to zwrócilo bo nie wydzwonie na pewno wszystkiego czy profitSms to będzie dobra stronka ? Niekiedy także sms od przyjaciół.


RE: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - xJAmaTOx - 28-10-2012 11:32

Tak.. chociaż mają b. małe stawki.


RE: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - zdr - 28-10-2012 12:23

A ja muszę rozliczyć się z urzędem skarbowym z dochodów z ProfitSMS ? Czy nie? Korzysta ktoś z ich usług ?


RE: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - xJAmaTOx - 28-10-2012 12:26

Nie musisz.. Ta strona sama odprowadza podatek.


RE: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - zdr - 28-10-2012 12:50

xJAmaTOx: korzystasz z ich usług ?

Nie ma problemów przy wypłatach oraz czy nikomu nie podają danych osobowych,bezpieczna stronka to jest i na czym polega to ?
Generuję sobie wiadomość i ceny wiadomości ? Nastepnie wysyłam i pieniądze dodają do salda konta ?I nie ma problemów z wypłatami i jakie są stawki dostane choć z 50% ? I czy są jakieś limity wypłaty ?


RE: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - xJAmaTOx - 28-10-2012 12:59

Czasami. Mam u nich konto.
Nie ma problemu z wypłatami.. Limitów też nie ma. ja wypłaciłem nawet 80gr dla sprawdzenia.

Tu masz cennik: http://profitsms.pl/regulaminy/tabela_prowizji_profitsms_05_08_2011.pdf


RE: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - zdr - 28-10-2012 13:02

Aha

Punkt nr 2 po rejestracji jest taki "Zintegruj swój serwis z naszym systemem" a co jeżeli nie mam swojego serwisu i chce zarabiać poprzez sms od siebie i od przyjaciół ?

§2 Zasady ogólne
1. Operator, w ramach serwisu zobowiązuje się, zasilić konto bankowe, które zostanie wskazane
przez użytkownika. Środki gromadzone są na własnym koncie za pomocą wygenerowanych
indywidualnych prefiksów SMS.
2. Czynności dokonywane w ramach serwisu ProfitSMS.pl nie mają charakteru czynności
bankowych, a przepisy prawa bakowego nie mają zastosowania. ProfitSMS.pl nie pełni roli
agenta rozliczeniowego w rozumieniu prawa

punkt nr 2 jak to rozumiec ?


RE: Zarabianie na ProfitSMS.pl-Pytania. - xJAmaTOx - 28-10-2012 13:45

Ja nie posiadam żadnego własnego serwisu. po prostu gdy dodawałem usługę to wklejałem jakiś reflink, albo coś (bez znaczenia). Wszystko działa.. daje komuś treść i numer i kaska jest ;>