Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta debetowa, Diablo 3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Karta debetowa, Diablo 3 (/Temat-Karta-debetowa-Diablo-3-60299)



Karta debetowa, Diablo 3 - xJAmaTOx - 27-10-2012 13:38

Siema.
Chce powiązać moje konto battle.net z paypalem.
Ukazuje mi się takie coś: http://scr.hu/5yo/sgo82
Posiadam kartę z banku PKO z której mogę wypłacać..
O tą kartę chodzi? po co im to? proszę o pomoc w uzupełnieniu tego


RE: Karta debetowa, Diablo 3 - tomazzi - 27-10-2012 13:44

mylisz pojęcia ...
karta debetowa to tą którą posiadasz, możesz wypłacać nią z bankomatów, oraz dokonywać płatności kartą w sklepach za zakupy, ale jej nie dodasz do konta paypal, swego czasu wiem, że akceptowali kartę z mbank tą z delfinkiem jako debetowych ale czy jest tak dalej to nie mam pojęcia ...
do konta paypal dodasz kartę kredytową którą nie jest karta debetowa
po co im to ? jest to 1 z metod weryfikacji paypal, że konto jest na daną osobę zarejestrowane i ta osoba dodaje swoją kartę kredytową, za pomocą karty kredytowej możesz dokonywać płatności z konta paypal nie posiadając na nim środków bo przelew pójdzie z karty kredytowej


RE: Karta debetowa, Diablo 3 - xJAmaTOx - 27-10-2012 13:51

Ale piszę żeby dodać debetową.
Możesz mi powiedzieć jak mam to uzupełnić? i wgl po co im to?


RE: Karta debetowa, Diablo 3 - tomazzi - 27-10-2012 13:55

(27-10-2012 13:51)xJAmaTOx napisał(a):  Ale piszę żeby dodać debetową.
Możesz mi powiedzieć jak mam to uzupełnić? i wgl po co im to?

karta debetowa nie posiada kodu cvv2/cvc2 więc jej nie dodasz do paypal
taki kod posiadają karty kredytowe - masz go zawsze na odwrocie karty i osobno zaznaczone literami cvc2

pisałem ci wyżej - jest to jedna z metod weryfikacji przez paypal iż konto należy do osoby na jakie dane zostało zarejestrowane konto


RE: Karta debetowa, Diablo 3 - xJAmaTOx - 27-10-2012 13:56

Ale skoro ja nie mam tej karty kredytowej?


RE: Karta debetowa, Diablo 3 - tomazzi - 27-10-2012 13:58

(27-10-2012 13:56)xJAmaTOx napisał(a):  Ale skoro ja nie mam tej karty kredytowej?

no to jej nie powiążesz z kontem paypal, więc i nie powiążesz paypal z kontem gry
lub poproś o zgodę rodziców jeśli mają kartę kredytową to na nich załóż konto paypal, do konta dodaj kartę kredytową i wtedy ich konto paypal powiąż z kontem gry innego wyjścia nie widzę, jak ty nie masz możliwości posiadania karty kredytowej


RE: Karta debetowa, Diablo 3 - cpr - 27-10-2012 14:37

(27-10-2012 13:55)tomazzi napisał(a):  
(27-10-2012 13:51)xJAmaTOx napisał(a):  Ale piszę żeby dodać debetową.
Możesz mi powiedzieć jak mam to uzupełnić? i wgl po co im to?

karta debetowa nie posiada kodu cvv2/cvc2 więc jej nie dodasz do paypal
taki kod posiadają karty kredytowe - masz go zawsze na odwrocie karty i osobno zaznaczone literami cvc2

pisałem ci wyżej - jest to jedna z metod weryfikacji przez paypal iż konto należy do osoby na jakie dane zostało zarejestrowane konto

Nowe karty debetowe wydane do rachunku z opcja płatności w necie tudzież, opcja 3dsecure mają kody cvv2/cvc2.


RE: Karta debetowa, Diablo 3 - tomazzi - 27-10-2012 14:41

(27-10-2012 14:37)cpr napisał(a):  
(27-10-2012 13:55)tomazzi napisał(a):  
(27-10-2012 13:51)xJAmaTOx napisał(a):  Ale piszę żeby dodać debetową.
Możesz mi powiedzieć jak mam to uzupełnić? i wgl po co im to?

karta debetowa nie posiada kodu cvv2/cvc2 więc jej nie dodasz do paypal
taki kod posiadają karty kredytowe - masz go zawsze na odwrocie karty i osobno zaznaczone literami cvc2

pisałem ci wyżej - jest to jedna z metod weryfikacji przez paypal iż konto należy do osoby na jakie dane zostało zarejestrowane konto

Nowe karty debetowe wydane do rachunku z opcja płatności w necie tudzież, opcja 3dsecure mają kody cvv2/cvc2.

a to widzisz nie wiedziałem Smile całe życie człowiek się uczy Smile ja tam nie patrze na karty debetowe czy coś mają czy nie bo służą mi do wypłaty z bankomatu i do płatności w sklepach bo karty kredytowe posiadam i nie mam takich problemów jak młodzież z dodaniem karty do pp - dodana sobie jest do paypal i spokój na czas ważności karty Smile


RE: Karta debetowa, Diablo 3 - siampa - 27-10-2012 14:43

miesiac temu mialem konto w PKO BP i przez karte debetowa nie zrobisz zakupow w internecie. IMO najlepszym wyjsciem jest zmiana banku (Polecam BZWBK).