Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" (/Temat-Poszukuje-25-chetnych-osob-do-grupy-zarobkowej-60284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - poczmail - 27-10-2012 09:19

Witam!
Ostatnio wpadłem na taki pomysł, czemu by nie połączyć sił kilku osób i wspólnie zarabiać...nie chodzi tu o "poleconych", tylko coś w postaci systemu wzajmenej współpracy. Nazywało by się to np. "zespół symbiozy", czy coś w tym stylu.

Ale o co chodzi?

Ogólnie - mam kilka...naście pomysłów na zarobek w grupie - na pewno kilka z nich powinny wypalić. Dostałem już nawet kilka wypłat, jednak samemu idzie gorzej niż w kilka osób.

Zyski jakie przewiduje to na luzie coś ponad 50$ i do tego trochę euro...jeżeli będzie sporo chętnych i zarabianie będzie się układało według planu to wiadomo, że będzie i więcej. Wink

Ale zanim o profitach to muszę znaleźć chętne osoby do tego "procederu".
25 osób, nie więcej. Jak będzie nam wychodziło, to stworzę drugą taką grupę.

Ważne, żeby osoby te były uczciwe, sumienne, rzetelne i konsekwentne...bo przynajmniej tą godzinkę - dwie czasu dziennie będę wymagał.
Kandydatury proszę skłądać na pw.

P.S Nie wiedziałem, gdzie umieść ten temat...więc niech będzie tu. Wink


RE: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - Hercik - 27-10-2012 10:01

Wyjaśnij więcej na pw może mnie zainteresujesz.


RE: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - bios - 27-10-2012 10:16

Z czym jest to związane?


RE: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - mypy - 27-10-2012 10:18

jak napiszesz coś więcej na pw to mógłbym spróbować...


RE: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - misiaczek25 - 27-10-2012 10:21

Byłbym chętny ale napisz konkretnie o co chodzi :-), pisz na PW


RE: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - karusek - 27-10-2012 10:25

Ja także pisz PW o co chodzi Wink


RE: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - poczmail - 27-10-2012 10:30

Wybaczcie, ale przez krótki okres czasu dostałem kupę wiadomości na pw i nie mam czasu na nie dopisywać...a co dopiero Wam pisać (Ci co wyżej posty napisali). Big Grin

Co ja mogę Wam powiedzieć? Szczegółów narazie nie mogę podać...dlaczego? Bo przyjdą tu ludzie, rozdrapią metody i nic nie zarobimy. :/

Ale napiszę tak...dołączając możesz w każdym momencie zrezygnować z "zespołu".
Gdy będę miał już kompletną listę 25 osób dostaną oni szczegółowe informacje na pw.


RE: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - bios - 27-10-2012 10:34

No to zapisz i mnie.


RE: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - poczmail - 27-10-2012 10:50

Uwzględniając osoby z postów wyżej mamy już 16 osób...czekam jeszce na 9 i powoli będę mógł uchylać rąbki tajemnicy. Wink


RE: Poszukuje 25 chętnych osób do "grupy zarobkowej" - Xzibin - 27-10-2012 10:52

Piszę się na to. Możesz pisać PM Smile