Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwiększenie pojemności serwera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zwiększenie pojemności serwera (/Temat-Zwiekszenie-pojemnosci-serwera-60246)



Zwiększenie pojemności serwera - Symbian - 25-10-2012 21:07

Mój pomysł dotyczący forum Zarabiam.com dotyczy zwiększenia pojemności serwera.Już w sumie chyba 20 raz pojawił mi się taki komunikat ZOBACZ Undecided
Dodam że najczęściej zdarza się to wieczorkiem,i gdy to widzę mam mieszane uczucia Heart


RE: Zwiększenie pojemności serwera - miniek9090 - 25-10-2012 21:09

Dokladnie. Denerwujacy tekst ... Ale Admin nie ma na to funduszy .


RE: Zwiększenie pojemności serwera - Corleone - 25-10-2012 21:54

Wiadomo że wzmocnienie maszyny wiąże się z kosztami, które nie są niskie. Częściowym rozwiązaniem okazałoby się zmienienie silnika forum o czym już była kiedyś dyskusja i padła decyzja o pozostaniu na obecnym ze względu na to, że nie było by galerii itp.


RE: Zwiększenie pojemności serwera - Admin - 29-10-2012 01:51

@up
Galeria nie miała nic wspólnego z pozostaniem na obecnym silniku, poza tym zmiana silnika wcale nie gwarantuje żadnej stabilności - wszystko jest kwestią ruchu.
Silnik nie został zmieniony na ipb głównie ze względu na seo, i kilkaset tysięcy zaindeksowanych w google linków które byśmy utracili.


@temat
zwiększenie pojemności nie ma nic wspólnego z błędem Smile ale co do obciążeń to za pare dni się skończą - bardzo duży ruch generuje promocja orange, Nasze forum jest wysoko wypozycjonwane pod różnorodne frazy w tym kody orange, i bywają dni że w ciągu jednej chwili na forum chce wejść około tysiąca osób wtedy serwer nie wyrabia i pojawia się właśnie taki komunikat.

Promocja wkrótce się kończy, więc wszystko powinno wrócić do normy, tak więc zaciśnijmy zęby i wytrzymajmy te kilka dni Smile