Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób codziennie 10 GR ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Zarób codziennie 10 GR ! (/Temat-Zarob-codziennie-10-GR-60220)



Zarób codziennie 10 GR ! - Boniekk - 24-10-2012 20:57

Witam, mam do zaoferowania 10 gr za przysługę.
Akcja ta jest tylko dla 1 osoby, najpierw wyjaśnię oco chodzi a potem podam wymagania.
Oco chodzi ?
Chodzi o to że codziennie musze wykonać pewną darmową akcje w której muszę podać i aktywować "swój" nr telefonu.
Jako iż mi się już startery skończyły to pisze tutaj, by znaleźć kogoś kto mi pomoże w tym.
Akcja polega na tym, że ja wpisuje w pewnej stronie twój nr telefonu, ty podajesz mi kod aktywacyjny i jeżeli kod jest dobry to w ciągu 1-2h powinno zaliczyć zadanie.
Jest to całkowicie darmowe nie ponosisz żadnych opłat itp.
Codziennie potrzebuje wykonanie 1 akcji.
Jeżeli ma ktoś dużo starterów i chce się zgłosić to proszę bardzo Smile
Codziennie za 1 akcje płacę 10 gr !

Jeżeli jesteś zainteresowany pisz tutaj lub na PW.



RE: Zarób codziennie 10 GR ! - erold - 24-10-2012 21:02

Mega nisza PPA, ziomek nikt nie jest taki głupi, całe forum wie mniej więcej na czym polega PPA i nikt tobie nie wypełni oferty. Były inne propozycje za 2 zł lub też piramidki. Tutaj naiwniaków nie znajdziesz. Spróbuj na ajloku Jerk


RE: Zarób codziennie 10 GR ! - xJAmaTOx - 24-10-2012 21:02

Chyba Sobie kpisz ;o


RE: Zarób codziennie 10 GR ! - Boniekk - 24-10-2012 21:10

Ale to nie jest oferta PPA !
Ja zakładam sobie konta jako mój ref na http://odbierz.to więc to nie jest żadne PPA , a żeby to zrobić musze weryfikować swój nr telefoniczny !!
Napisałem przecież że to jest darmowe nie ponosisz żadnych opłat itp i tak jest !!!!

Nie psujcie mi reputacji na tym forum jak nie wiecie oco chodzi, nie chce zrobić nikogo w konia !!


RE: Zarób codziennie 10 GR ! - miniek9090 - 24-10-2012 21:16

@up Boniu , dostajesz w mypay za to 70 groszy ponad Smile
pozdrowienia

PS..odbierz.to , to dawny pasaż sms z mypay , dzięki któremu mozna bylo sporo zarobić na fake numerach Jerk2 , ale teraz są zabezpieczenia w postaci weryfikacji numeru Smile


RE: Zarób codziennie 10 GR ! - Boniekk - 24-10-2012 21:18

Ale ja sie rejestruje jako mój ref, nie jako ref na mypay.


RE: Zarób codziennie 10 GR ! - xJAmaTOx - 24-10-2012 21:23

a tak wgl to działa ten serwis? na jakiej zasadzie on działa?


RE: Zarób codziennie 10 GR ! - Boniekk - 27-10-2012 09:53

@F5 i powtarzam, że wszystko jest legalne, w pełni darmowe, to nie jest oferta PPA.


Zarób codziennie 10 GR ! - surfer0700 - 11-11-2013 01:24

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.