Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Na-Dobry-I-Szybki-Zarobek-60200)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - tomazzi - 02-11-2012 13:14

(02-11-2012 12:56)_Brutus napisał(a):  Zawsze zastanawia mnie, po co ktoś sprzedaje kurę znoszącą złote jajka?

bo kura nie znosi złotych jaj więc by na tym "cudzie" zarobić to sprzedaje cwaniak jeden z drugim i zawsze jest sposób zarobku - nie idzie na "cudzie" to idzie zarobek na sprzedaży "cudu"

proste pytanie = prosta odpowiedź


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - milosz998 - 02-11-2012 17:05

Autorze tematu, ja tutaj sprzedawałem swój poradnik po 30 zł i tak samo ludzie czepiali się, wyzywali mnie od oszustów itd itp, więc to jest nieuniknione niestety... A najlepsi są Ci co nawet nie kupili poradnika, nie wiedzą o co chodzi, ale mają do powiedzenia najwięcej, lub Ci, którzy kupili poradnik, nawet go do końca nie przeczytali, ale od razu "nie da się zarobić", "oszust", itd itp Smile Niestety, ale zazdrość ludzka nie zna granic. Ktoś nie potrafił wpaść na pomysł i tego sprzedać, a potem zazdrości, że ty potrafisz zarobić i jeszcze sprzedać metodę na zarobek innym.

Czemu ktoś sprzedaje kurę znoszącą złote jaja? A czemu nie? Skoro i ja i inni mogą na tym zarobić, to dlaczego mam się nie dzielić? Ludzie, którzy dodają swoje screeny z wypłatami, chwaląc się tutaj, ale nie chcą za nic w świecie pomóc innym w osiągnięciu tego to zwykli skąpcy, dusigrosze itd itp. Nikt nie powiedział że trzeba się tym dzielić za darmo, ale można to przecież sprzedać, mieć z tego zysk, a przy okazji pomóc.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - surfer0700 - 02-11-2012 18:41

Sory, ale z tym się nie zgodzę:
(02-11-2012 17:05)milosz998 napisał(a):  Ludzie, którzy dodają swoje screeny z wypłatami, chwaląc się tutaj, ale nie chcą za nic w świecie pomóc innym w osiągnięciu tego to zwykli skąpcy, dusigrosze itd itp. Nikt nie powiedział że trzeba się tym dzielić za darmo, ale można to przecież sprzedać, mieć z tego zysk, a przy okazji pomóc.

Dlaczego są skąpcy, dusigrosze itd itp? Bo co? Bo nie chcą zdradzić jak zarobili te pieniądze?
Wyobraź sobie, że ja do swojego sposobu dochodziłem miesiącami, SAM, bez żadnej pomocy, kosztowało mnie to nie tylko dużo pieniędzy, ale i wiele wyrzeczeń. I nie mam zamiaru dzielić się tym sposobem, bo jest tylko mój, bardzo dużo nad nim pracowałem i doskonaliłem by przynosił jak największe zyski, więc dlaczego mam go oddać? Albo sprzedać?
"Bogacę się" już wystarczająco, nie potrzebuję pieniędzy za sprzedaż jakby nie patrzeć, części mojego życia.
Rozumiem słowo pomoc, ale oddanie lub sprzedaż czegoś nad czym bardzo długo i ciężko pracowałem, nie jest jego odzwierciedleniem. Dałem na tacy ZA DARMO sposób, którym zarabiałem do niedawna i mimo tego, że zainteresowanie jest duże, to praktycznie nikt nie wziął się za to na poważnie. Wyobrażasz to sobie?
Pieniądze na wyciągnięcie ręki, wystarczy trochę pracy - podjęli się nieliczni.
Więc ja pytam dlaczego śmierdzącym leniom mam sprzedawać sposób, nad którym sam tyle czasu pracowałem..? Hmn? Bo nie rozumiem.

Żeby docenić to co się ma, trzeba samemu do tego dojść, trzeba to przeżyć.

Tak wiem... ZAPEWNE napiszesz, że mogę sprzedać mój sposób tym którzy nie mają, a bardzo pilnie potrzebują pieniędzy. Tym uczciwym, którzy cały czas pracują jednak nie mogą dojść do meritum.

Moja odpowiedź: Każdy potrzebuje pieniędzy. Zarówno Ci uczciwi jak i Ci mniej uczciwi. Poza tym nie wiem kto naprawdę pracuje, a kto tylko udaje i czeka na okazję.
Tak więc możesz nazywać mnie i innych dusigroszami, pazerami, skąpcami i Bóg wie kim jeszcze, jednak weź pod uwagę to, że niektórzy z Nas bardzo ciężko pracowali i nadal pracują, by było jak jest.





Wracając do tematu - poradnik trafił w końcu do tutora?


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - masterex2 - 03-11-2012 00:12

(02-11-2012 17:05)milosz998 napisał(a):  Autorze tematu, ja tutaj sprzedawałem swój poradnik po 30 zł i tak samo ludzie czepiali się, wyzywali mnie od oszustów itd itp, więc to jest nieuniknione niestety... A najlepsi są Ci co nawet nie kupili poradnika, nie wiedzą o co chodzi, ale mają do powiedzenia najwięcej, lub Ci, którzy kupili poradnik, nawet go do końca nie przeczytali, ale od razu "nie da się zarobić", "oszust", itd itp Smile Niestety, ale zazdrość ludzka nie zna granic. Ktoś nie potrafił wpaść na pomysł i tego sprzedać, a potem zazdrości, że ty potrafisz zarobić i jeszcze sprzedać metodę na zarobek innym.

Czemu ktoś sprzedaje kurę znoszącą złote jaja? A czemu nie? Skoro i ja i inni mogą na tym zarobić, to dlaczego mam się nie dzielić? Ludzie, którzy dodają swoje screeny z wypłatami, chwaląc się tutaj, ale nie chcą za nic w świecie pomóc innym w osiągnięciu tego to zwykli skąpcy, dusigrosze itd itp. Nikt nie powiedział że trzeba się tym dzielić za darmo, ale można to przecież sprzedać, mieć z tego zysk, a przy okazji pomóc.

Milosz, czego tutaj zazdrościć bo nie bardzo rozumiem? To,że gość dostał niedawno negatywny komentarz, który jest związany zapewne z jakimś jego biznesem mówi sam za siebie. Jak jesteś taki cwany to wywal 200 zł,spróbuj i podziel się opinią jaką to górę złota zarobiłeś. Sory ale ja nie będę inwestował w ciemno.


Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - surfer0700 - 26-06-2013 18:02

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.