Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Na-Dobry-I-Szybki-Zarobek-60200)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - rozekrr - 24-10-2012 11:58

Tak, ważne aby mieć jakiekolwiek zarejestrowane konto w serwisie Allegro.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - Coristo - 24-10-2012 12:12

Zgłaszam się do recenzji.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - rozekrr - 24-10-2012 12:50

Jutro Coristo zrecenzuje poradnik.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - szpilmen - 24-10-2012 17:29

(24-10-2012 11:06)tomazzi napisał(a):  to ty napisz do sloniasek,coristo lub nitram pw z info o recenzji

co do zarobków to widzę, że są mniejsze niż u yazir a on za swój poradnik cenił sobie 150 zł więc adekwatnie skoro poradnik dający wyższe zarobki niż u ciebie cena jest 150 zł to za coś co daje mniejszy zarobek cena 200 pln jest za wysoka

Nie masz prawa mówić mu jaką ma mieć cenę, spróbuj iść od sklepu i powiedzieć że za tego laptopa nie dasz 3000 zł ponieważ u kogoś lepszy kosztuje 2500 zł, chcesz idź do yazir i kup u niego, proste ?

Zaczyna mnie irytować Twoje zachowanie gdzie nie wejdę tam Tomazzi piszę i poucza ludzi, nawet jaką mają dawać cenę.

Btw. Skąd wiesz że ten poradnik nie dorasta do pięt poradnikowi yazira ?

Przestań zgrywać Boga bo nim nie jesteś.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - LessiPL - 24-10-2012 18:14

Co jak co ale szpilmen ma 100% racji względem tomazziego.


A co do tematu to czekam na recenzje Coriso Smile


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - yazir - 24-10-2012 18:53

Mam pytanie co do poradnika, to pośrednictwo w zakupach z chin? Lub coś podobnego co opisał surfer?


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - tomazzi - 24-10-2012 19:20

(24-10-2012 17:29)szpilmen napisał(a):  
(24-10-2012 11:06)tomazzi napisał(a):  to ty napisz do sloniasek,coristo lub nitram pw z info o recenzji

co do zarobków to widzę, że są mniejsze niż u yazir a on za swój poradnik cenił sobie 150 zł więc adekwatnie skoro poradnik dający wyższe zarobki niż u ciebie cena jest 150 zł to za coś co daje mniejszy zarobek cena 200 pln jest za wysoka

Nie masz prawa mówić mu jaką ma mieć cenę, spróbuj iść od sklepu i powiedzieć że za tego laptopa nie dasz 3000 zł ponieważ u kogoś lepszy kosztuje 2500 zł, chcesz idź do yazir i kup u niego, proste ?

Zaczyna mnie irytować Twoje zachowanie gdzie nie wejdę tam Tomazzi piszę i poucza ludzi, nawet jaką mają dawać cenę.

Btw. Skąd wiesz że ten poradnik nie dorasta do pięt poradnikowi yazira ?

Przestań zgrywać Boga bo nim nie jesteś.

coś ci się rzeczywistość ze światem wirtualnym widzę pomyliła i straciłeś kontakt z rzeczywistością ...
porównanie poradnika a sklepu z laptopami no nawet brak słów na komentarz ...
znam zarobki yazir, i widzę zarobki na screen z tego tytułu działania autora tematu i mam prawo jako potencjalny klient ( wszystko zależy od recenzji) wyrazić swoje zdanie na temat ceny poradnika a ty jeśli masz z tym jakiś problem to napisz albo do przyjaciółki albo poskarż się mamie
to jest forum i jest po to by pisać, rozmawiać i wyrażać swoją opinię w danej kwestii czy w danym temacie - chyba nawet nie wiesz do czego służy forum i po co jest lub nie dorosłeś do kwestii korzystania z forum skoro nie znasz jego podstawowych zasad istnienia



THE END


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - Czaplinek - 24-10-2012 20:23

Wiesz autorze tematu ja również mogę rzucić screenem z allegro z mojego sposobu na zarobek i napisać kupujcie ludzie.
Wysil się opisz ładnie jak napisał tomazzi oddaj poradnik to recenzji itd. zresztą nie będę się produkował wszystko zostało napisane w postach wyżej.

Jeżeli już tak sie chwalisz to i ja sie pochwale
http://www.iv.pl/images/59012855361182759784.jpg

Również mógłbym napisac temat z super sposobem rzucic screenem i czekać na kase Huh


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - miniek9090 - 24-10-2012 20:29

@offtop .
nie bedę się chcwalił bo wam szczęki opadną .............ale ze śmiechu Big Grin
@BTW
oddałes już poradnk do recenzji ??


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - tomazzi - 24-10-2012 20:35

(24-10-2012 20:29)miniek9090 napisał(a):  @BTW
oddałes już poradnk do recenzji ??



(24-10-2012 11:15)rozekrr napisał(a):  za 2 dni pojawi się recenzja odpowiedniej osoby.

Pozdrawiam!


masz odpowiedź i info w poście numer 9