Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Na-Dobry-I-Szybki-Zarobek-60200)

Strony: 1 2 3 4 5


Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - rozekrr - 24-10-2012 10:41

Witam, na wstępie zaznaczam iż nie jest to poradnik o zarobku na uploadzie, klikaniu itp. Poradnik jest mojego autorstwa, jest to mój unikalny sposób.

Dotyczy on zarobku między innymi na facebooku (nie chodzi o lajki, komentarze itp.), oraz na stronach www.

Dowodem zarobku jest screen wypłaty oraz liczba sprzedanych aukcji w innym temacie.

Sprzedaż produktów odbywa się za pośrednictwem Allegro.

Cena jaka mnie interesuje to 200 zł, przy czym jeżeli koszty nie zwrócą Ci się po zakończeniu pierwszej swojej aukcji oddaje Ci całą kwotę poradnika.

W załączniku dowód wypłat z ostatnich miesięcy z mojego panelu Allegro.

W razie pytań, proszę pisać w temacie.

Zapraszam i pozdrawiam.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - WazzaP - 24-10-2012 10:52

Jest możliwość oddania Tutorowi do sprawdzenia ten poradniczek? Bo wątpię, aby ktoś w ciemno Ci kupił ;-)


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - rozekrr - 24-10-2012 10:55

Niestety, gdyż zarobek jest pewny a nie mam w zwyczaju oferować komuś darmowego sposobu na zarobek. Podałem dowód wypłat, jeżeli komuś jest nie wystarczający mogę zrobić screeny dostarczonych przelewów przez Allegro na konto bankowe. Sprzedaje tylko kilka sztuk z racji na sposób zarobku. Jeżeli ktoś jest zdecydowany to kupi, nic na siłę. Dodatkowym plusem jest zwrot kosztów jeżeli nic nie zarobisz, co jest nie możliwe. Preferuję sprzedaż na Allegro, jednak osoby zainteresowane proszę pisać na PW.

Pozdrawiam.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - tomazzi - 24-10-2012 10:56

bez jakiejkolwiek recenzji nie wyłożę o tak sobie 200 pln
cena poradnika wyższa jak u yazir w promocji a wątpię by twój poradnik pod względem całościowych miesięcznych zarobków dorównywał mu do pięt także moim zdaniem na oko powinieneś zejść z ceny i to dużo a bajeczki o zwrotach itp itd to nikogo już nie złapiesz, ludzie ludzi za dużo już rozumu na swoich haczykach i tekstach nauczyli


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - tomazzi - 24-10-2012 10:59

(24-10-2012 10:55)rozekrr napisał(a):  Niestety, gdyż zarobek jest pewny a nie mam w zwyczaju oferować komuś darmowego sposobu na zarobek.

tutaj nie ma nikt w zwyczaju kupować kota w worku a takim jest to coś bez recenzji - chcesz mieć kupców to ty musisz dostosować się do reguł
nie ma recenzji = nie masz klientów
więc albo albo :
albo chcesz mieć klientów i oddajesz do recenzji bo bez recenzji nikt nie kupi
albo nie chcesz mieć klientów, nie oddajesz do recenzji i nie sprzedajesz nic

wybór należy do ciebie którą drogą podążysz


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - rozekrr - 24-10-2012 11:04

Dobrze, czekam na kogoś kto go oceni, oczywiście z grupy Tutorów, i zobaczymy. Zawsze lepiej iść na kompromis dobrze się wypromować i mieć coś, niż nic. Tomazzi, z tym dorastaniem do pięt to nie pisz tak, gdyż w ponad 10 dni zarobiłem ostatnią wypłatę 900 zł Smile.

Czekam na kontakt Tutora.

Pozdrawiam!


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - tomazzi - 24-10-2012 11:06

to ty napisz do sloniasek,coristo lub nitram pw z info o recenzji

co do zarobków to widzę, że są mniejsze niż u yazir a on za swój poradnik cenił sobie 150 zł więc adekwatnie skoro poradnik dający wyższe zarobki niż u ciebie cena jest 150 zł to za coś co daje mniejszy zarobek cena 200 pln jest za wysoka


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - daniel42na - 24-10-2012 11:08

sprzedający ustala cene jaką chce, skoro sądzi, że ktoś to kupi za 2 stówy - ok.


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - rozekrr - 24-10-2012 11:15

Dokładnie tak, jeżeli komuś jest za wysoka, nie zmuszam do kupna. Proszę o nie rozmywanie tematu, max. za 2 dni pojawi się recenzja odpowiedniej osoby.

Pozdrawiam!


RE: Sprzedam Poradnik Na Dobry I Szybki Zarobek - Dennisek78 - 24-10-2012 11:36

Czy można mieć konto junior by sprzedać tą "rzecz"?/