Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... (/Temat-Rozwiazane-Udalo-mi-sie-cos-zgarnac-i-co-dalej-6020)



[Rozwiązane]Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - kwasu123 - 26-04-2010 16:18

Jak to jest na Lockerz jak się coś uda zamówić? Jak już coś złapiemy to wtedy dostajemy jednego maila od Lockerz z gratulacjami? czy może z wiązanego z przesyłką? Jeśli tak to mamy odpowiedzieć jaki rodzaj przesyłki wybieramy?
Jak ten mail ma wyglądać?


RE: Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - Kicha - 26-04-2010 16:21

Tez dolaczam sie do pytania... Jestem ciekaw co specjalisci powiedza ^^


RE: Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - matid20 - 26-04-2010 16:24

Uwaga, specjalista mówiBig Grin:
1. Podczas restocku, gdy zamówiłeś nagrodę odejmowane są PTZ i wyskakuje potwierdzenie.
2. Potem dostajesz maila z wyborem formy wysyłki(drogie nagrody) lub z potwierdzeniem(tańsze nagrody)
3. Ostatni mail to ten z potwierdzeniem wysłania nagrody.


RE: Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - BartuS - 26-04-2010 16:25

Na początek po redeemie dostaniesz po paru dniach potwierdzenie zamówienia, potem chyba dostaniesz maila z wyborem wysyłki, a potem po wyborze maila z wysylka


RE: Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - kwasu123 - 26-04-2010 16:31

Aha....Jeszcze jedno pytanko.Jak mam odpowiedzieć na maila dotyczącego przesyłki?? Możecie podać przykład?


RE: Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - matid20 - 26-04-2010 16:32

(26-04-2010 16:31)kwasu123 napisał(a):  Aha....Jeszcze jedno pytanko.Jak mam odpowiedzieć na maila dotyczącego przesyłki?? Możecie podać przykład?
W mailu od Lockerz masz podane gotowe formułki, jakimi masz do nich odpisać.


RE: Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - Kicha - 26-04-2010 16:33

Matid20 jak i Bartus macie ode mnie po plusiku Smile Dzieki


RE: Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - kwasu123 - 26-04-2010 16:57

NO ja tez daje +. Jeszce raz dzięki.Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Udało mi się coś zgarnąć i co dalej... - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.