Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Testy prubne (2-ga klasa gim.) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Testy prubne (2-ga klasa gim.) (/Temat-Testy-prubne-2-ga-klasa-gim-6018)



Testy prubne (2-ga klasa gim.) - ClubMen - 26-04-2010 15:47

Siema
Mam pytanie
Czy wy też piszecie prubne testy w 2-giej klasie gimnazjum??
Bo z tego co słyszałem piszą tylko niektóre szkoły...
Z góry dzięki;D
PS: U nas piszemy;/.

PS:
Sory za ortografy z polaka mam 2 a z ogrtografi 1/+1 więc...
Postaram sie nie robić ich więcej...;/


RE: Testy prubne (2-ga klasa gim.) - korbakornik - 26-04-2010 15:56

(26-04-2010 15:47)ClubMen napisał(a):  prubne

niektórym się przydadząTongue nie masz co narzekaćSmile


RE: Testy prubne (2-ga klasa gim.) - adik0070 - 26-04-2010 16:00

2 Klasy i testy prÓbne ? O czymś takim nie słyszałem, ale Tobie to te testy "prubne" by się przydały ;P


RE: Testy prubne (2-ga klasa gim.) - swacik - 26-04-2010 16:05

Dobrze że masz jeszcze rok do końcowego testu to dasz rade się przygotować. Proponuję zacząć od słownika ortograficznego ;D


RE: Testy prubne (2-ga klasa gim.) - kozlud94 - 26-04-2010 16:06

ja nie pisze probnych tylko oficjalne


RE: Testy prubne (2-ga klasa gim.) - adamsonm - 26-04-2010 16:25

do autora wątku. jak piszesz posty to patrz czy coś nie jest podkreślone (falista, czerwona linia) bo tego się czytać nie da.


RE: Testy prubne (2-ga klasa gim.) - Burned - 26-04-2010 19:08

Ja nie pisze jestem w drugiej klasie ale technikum TongueTongueBig Grin


RE: Testy prubne (2-ga klasa gim.) - krystian__ - 27-04-2010 05:55

no to ja jestem w 3 gim i dzisiaj pisze...[ale to nie powód żeby jeszcze posta nie strzelić o forum przeglądnąć...luzzzzTongue] pocieszyć cie stary? bo juz nie będę po tobie jeździł za twoją ortografię bo juz każdy z moich poprzedników to zrobił...u mnie w szkole pisaliśmy co miesiąc wszystkie egz.tj. humanistyczny,mat-przyr,język i każdy był rozbijany na oceny także miałeś po trzy/cztery oceny w semestrze z samych egzaminów! nauczyciele nie musieli nic robić żeby na sklasyfikować! i co nam to dało? za przeproszeniem gówno! takze się wydaje że to taki luzik a jak ci nie siądą pytania z fizyki z której masz do zdobycia 3pkt w sumie i odpowiesz na jedną to i tak "pizdeczka" nie wiem jak jest u Ciebiue ale ciesz się z tego co masz bo inni mieli/mają na prawdę gorzej:)przynajmniej w tym aspekcieSmile pPozdr


RE: Testy prubne (2-ga klasa gim.) - Baczex - 27-04-2010 09:28

Patrząc na tytuł wątku to ty napewno nie zdasz xD
A co do próbnych testów, to tak pamiętam te czasy xd
I tak samo jak kolega Burned też jestem w 2 klasie ale liceum ^^

PS: Powodzenia xd