Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? (/Temat-FM-GROUP-Opinie-Hit-czy-Kit-60179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - Xzibin - 28-09-2013 12:48

Jak dla mnie FM jest dobre ale dla ich twórców i dla tych którzy pierwsi zaczeli "zachęcać ludzi". Ostatnio znowu znajomy do mnie zadzwonił że ma fantastyczny biznes na którym mogę zarobić. Przyszedłem usłyszałem: FM i odszedłem. Zrobiłem tak ponieważ na pierwszym spotkaniu FM siedziałem jak idiota przez 4 godziny słuchając ile to ludzie nie zarabiają i jakie to jest fantastyczne. Wiedziałem że to nie dla mnie i ludzie po prostu próbują mnie namówić na zakup jakiegoś piórnika za 35 zł czy więcej. Mówili że nie będą pracować bo FM da im miliony. Nie wierzcie w te bajeczki. Minęły 2 lata ja w miesiąc zarabiam przez internet więcej niż moi znajomi w rok i do tego nie muszę się spotykać na jakiś spotkaniach, wydzwaniać po ludziach a potem do nich chodzić. Absolutnie nie polecam jedynie wam podniosą morale i dadzą nadzieję która wam nic nie da oprócz marnotrawienia czasu. Taka jest moja opinia


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - asiorek - 28-09-2013 14:51

Słuchaj, to nie jest koniecznie tak .. Każdy z nas się myje, każdy z nas potrzebuje się wyperfumować czy nw posprzątać w domu albo potrzebuje telefonu.. Jestem w FM jakos 3 tydzien albo 4 nie pamiętam, na początku roku szkolnego jakoś się w to wkręciłem, zbytnio nie miałem czasu ale zrobiłem zamówienie na 115 zł jak na razie tu ciotka, tam mama , wiadomo lepiej kupić hugo bossa za 30 zl niz za 130. Po obliczeniu zamowienia wyszlo 80 zł wiec łatwo policzyć że jakieś 30 zł jest w kieszeni. Jeśli się chce to w tydzien spokojnie można ok 3 k wyciągnać. Trzeba chcieć, w internecie zarabiasz praktycznie tak samo, albo namawiasz ludzi zeby klikali linki z Firecasha czy innych tego typu serwisów, a tutaj wystarczy ze dasz znajomej katalogi, znajoma da w pracy innej znajomej i tak sie biznes kreci. Obecnie jestem po 2 spotkaniach tych raczej obowiązkowych. Teraz będzie w piątek spotkanie a razczej szkolenie jakieś w Poznaniu, i będę miał możliwość wsiąść do takiego Mercedesa od FM . Także ja sam jak narazie polecam, a no i z 'pachnideł' Jestem zadowolony.


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - Cziken69 - 13-10-2013 01:19

FM - na tym można zarobić całkiem nieźle, ale jeśli ma się już pewną grupę osób, która cały czas chce zamawiać jakieś produkty, teraz o takie osoby ciężko, bo sporo osób już w tym siedzi, dlatego też i skusić do tego interesu kogoś, kto nie jest jeszcze z tym obeznany, też jest czasem nie lada sztuka.
Perfumy z FM podobno też często nie zachwycają jakością taką, jaka jest obiecywana.. Dlatego też nie zawsze warto sobie polecieć po kosztach ..


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - dariusz08 - 14-10-2013 18:54

Lipa Totalna !!!


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - pireq - 15-10-2013 12:16

Miałem kiedyś okazją wziąć się za to, usłyszałem od kumpla że jest praca i poszliśmy, jakiś koleś zbierał ludzi do pracy w KFC podpinał ich pod siebie wszystkich i nie chce kłamać ale miał około 600 osób pod sobą i wtedy można mówić o naprawdę dobrym zysku może i z rok temu lub 2 lata temu gdyby się za to zabrać to można by coś osiągnąć ale aktualnie byłoby cięzko


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - premdow - 16-10-2013 13:52

Rok temu znajoma zdzwoniła z propozycją "złotego interesu" nie chcąc udzielić więcej informacji i naciągając mnie na spotkanie - zgodziłem się.

Na miejscu okazało się że tym złotym biznesem jest FM, typowa piramida. Z racji że nie mam czasu na męczenie się z nimi, odmówiłem. Wszystko pięknie wygląda w ich mowie " po dwóch latach mercedes etc" , w rzeczywistości wygląda to diametralnie inaczej.

Ani mercedesów ani poważnej kasy - jedynie zniżki na produkty.


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - aleksandria - 20-10-2013 16:44

To nie jest piramida finansowa. Nie rozumiem dlaczego ludzie to mylą... Fm daje swietne produkty i sa w tej firmie perspektywy rozwoju. Osobiście tam działam i mam swietny zespol, ktore ciagle sie rozwija. Niestety ludzie pracujacy w fm dzielaj sie na osoby ktore mysla ze jak sie zapisaly w fm to dostana mercedesika, ale to jest trudna sprawa wbrew pozorom, wymaga motywacji. Ale na szczescie sa ludzie, ktorzy sa w porzadku i podchodza do fm jak do kazdej innej pracy. Ja osobiście polecam.

Tak dodatkowo, szkolenia praca daje bardzo pozyteczne umiejetnosci. Komunikacji z ludzmi, wystapien publicznych i oczywiscie jak "sie sprzedac", a nie oszukujmy sie nawet na glupiej rozmowie kwalifikacyjnej do jakiejkolwiek firmy to sa umiejetnosci podstawowe. By dostac etat musisz przekonac kierownika, ze jestes lepszy od konkurencji.


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - dawidpg - 26-10-2013 09:23

ile zarabiasz i jak się z tego rozliczasz z urzędem skarbowym.


dziękuje dobranoc


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - Marco3003 - 02-11-2013 03:31

Witam wszystkich!

Jednak w Polsce dalej nic się nie zmienia pod względem mentalnym. Nadal większość ludzi żyje tym co powiedzą inni, i jaką wyrażą swą "profesorską opinię", zamiast dać sobie spokój z tym co powie przeciętnie zarabiająco-harujący po 16 godz. na dobę mr. Kowalski, z pensją klauna cyrkowego ( no coż ale taką metaforą należy określić możliwości zarabiania na etacie w naszej kochanej ojczyźnie ). Lata mijają, a ludzie jak próbowali na nowo wynaleźć koło tak w dalszym ciągu próbują. Polacy nie potrafią nie tyle uczyć się na błędach, co są wręcz mistrzami w ich ponownym popełnianiu. Mówienie o tym że się NIE DA, jest tak mocno zakorzenione w Polską mentalność, co stwierdzenie że z Polską kadrą narodową w piłkę kopaną jest coraz to gorzej. I o ile w tym drugim przypadku nie trudno się nie zgodzićBig Grin o tyle w pierwszym postawiłbym olbrzymi znak zapytania po uprzednim napisaniu A czy spróbowałeś czegoś nowego polaczku, aby twierdzić że się nie da???, Czy jednak nadal okupujesz swoją strefę zacnego komfortu z kwotą netto 1200 co miesiąc??? Czy dalej zastanawiasz się nad tym co powie twój sąsiad, sąsiad sąsiada, sąsiadka sąsiadki wraz z psem jej szwagra itd.???

Zacznijcie działać przez naprawdę duże DZ, stwórzcie coś sami, włóżcie w to odpowiedni wysiłek... a następnie sami się przekonajcie czy rzeczywiście z FM Group dzięki ciężkiej pracy, można wejść na naprawdę wysoki poziom życia. Dziękuję.


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - dawido995 - 02-12-2013 17:03

KIT max.