Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zapraszam (/Temat-zapraszam-60149)



zapraszam - bzikusek - 22-10-2012 14:32

nie mam pomysłu na temat, jednak mam dla was pare ofert, last minut, bo potrzebuje 1.11 $ na grę Smile

1. Oferuję wykonanie jakiejkolwiek rejestracji za grosiki, mogę też pobrać plik, jednak tak, żeby mi abonamentu na telefon nie wrzuciło że po 100 zł miesięcznie.
2. Tak jak wyżej, wszystko związane z telefonem, mam na koncie koło 20 zl, mogę wysłać wam sms za małe wynagrodzenie.
3. Kolejna oferta to zamówienie z polubisz to, jednak nie mogę pkt przekazać , Do tej pory zdobyłaś(eś) 2 punkty za kliki oraz 2519 extra punktów. Klikaj regularnie i wymieniaj punkty na nagrody.
Jeśli chcesz jakąś nagrodę do 2500 punktów, to odbiorę ją i podam twoje dane wysyłki. Potrzebuję jedynie 1.11 $ .

No nie wiem co jeszcze mogę porobić, nie mam czasu dla zabawy w zarabianie, bo kasę potrzebuję na szybko.

ZAPRASZAM JAK COŚ PW ALBO GG : 20888005
// MOGĘ IŚĆ NAWET NA BUDOWĘ CEGŁY PODAWAĆ!

tylko paypal!


RE: zapraszam - bartex89 - 22-10-2012 16:16

a dasz dostep do konta z polubisz to? sam bym sobie cos zamowil i Tobie zaplacil?

pisz pw jak cos


zapraszam - surfer0700 - 26-06-2013 18:01

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.