Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mirrory FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: mirrory FC (/Temat-mirrory-FC-60148)



mirrory FC - HAUKA - 22-10-2012 14:08

Witam, od niedawna bawię się w uploading PPA i na Firecash zatrzymałem się na dłużej. Wydaje mi się że jest najprzyjaźniejszy. Zarobiłem parę $ na pobraniach z PL (nie z mirrora, tylko z firecash.org), ale postanowiłem iść bardziej w zagranicę i pytanie tutaj się nasuwa: wiem, że każdy mirror ma różne oferty i który z nich się sprawdza jak mówimy o uploadowaniu na globalną skalę? dzięki za odzew (jeśli będzie)


RE: mirrory FC - DDK - 22-10-2012 14:34

FC- topowe oferty z dobrą konwersją
Filecom - najdroższe oferty z dobrą konwersją
Upshare- tańsze oferty z najlepszą konwersją
Mwfiles- dobre oferty ze średnia konwersja
Upflow- dobre oferty ze średnią konwersją
Skippyfile- wszystkie oferty
gigup- polskie oferty


RE: mirrory FC - HAUKA - 22-10-2012 21:01

liczyłem bardziej na Wasze doświadczenia z poszczególnymi mirrorami...


RE: mirrory FC - Magnus - 23-10-2012 16:19

Zawsze te dwa wrzucam :

Filecom - najdroższe oferty z dobrą konwersją
Upshare- tańsze oferty z najlepszą konwersją


RE: mirrory FC - szpilmen - 23-10-2012 16:26

Teraz oferty sami ustawiamy (działa w końcu wybór ofert), fajny jest upshare.org i filecom.net


RE: mirrory FC - HAUKA - 24-10-2012 11:10

a pytanie jak chodzi o wybór ofert: które najlepiej wyłączyć? ja powyłączałem te z konwersją niższa od 2%. mądry wybór czy optymalnie próg musi być wyższy?


RE: mirrory FC - matiss34 - 25-10-2012 21:58

To zalezy od uznania. Niektorzy zostawiaja oferty z maksymalna konwersja ale to i tak nie jest pewne czy rzeczywiscie 10% Twoich odwiedzajacych wypelni oferte. Wg mnie jedna/dwie wyzej platnych warto miec. Przykladowo na mwfiles miec te drozsze i trudniejsze to jak ktos nie poradzi sobie to wejdzie w mirror download (np. upshare) i tam bedzie mial latwiejsze


RE: mirrory FC - Maxwello - 13-11-2012 21:29

Jak ja wchodzę w link filecom i upshare, to są w jednym i drugim dokładnie takie same oferty. To trzeba coś samemu ustawić czy jak?