Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis BETPRO.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis BETPRO.PL (/Temat-Serwis-BETPRO-PL-60108)



Serwis BETPRO.PL - aktywista - 20-10-2012 20:25

Witam

Od pewnego czasu śledzę poczynania na stronie http://www.betpro.pl . Wysłałem parę razy smsa i nie powiem ale wyszedłem na plus z oferowanych typów . Zastanawiam się nad wykupieniem abonamentu który oferują za pośrednictwem allegro.
Czy ktoś korzysta / korzystał z ich typów na dłuższą metę i może się wypowiedzieć ?


RE: Serwis BETPRO.PL - yazir - 21-10-2012 13:32

Żartujesz sobie z tym serwisem? Yeld 7,42%, a w 2 miesiącach ledwo na ZERO wyszli.
Żeby wyjśc na plus z ich typów trzeba mieć mega farta. Bo oni stawiają niziutkie kursy które zwykły Kowalski może trafić typując "pewniaki".
Druga sprawa skuteczność ledwo ponad 62%.


RE: Serwis BETPRO.PL - aktywista - 21-10-2012 15:31

Zauważ że z każdym kolejnym miesiącem ich skuteczność wzrasta . Obecnie mamy 3 tyg października i skuteczność ponad 80%


RE: Serwis BETPRO.PL - yazir - 21-10-2012 23:19

Nie martw się Smile Jeszcze spadnie. Zresztą krótko terminowa skuteczność nie satysfakcjonuje nikogo, chodzi o sensowną skuteczność + yeld średnio ok 20%. Znam jedną o wiele sensowniejszą stronę, gdzie taki yeld nie został by zaakceptowany.

PS wiem że jesteś właścicielem / zapłacono Ci za reklamę tego
Bo dziwnym trafem na wielu forach pojawił się ten temat. Słabo idzie interes?


RE: Serwis BETPRO.PL - aktywista - 24-10-2012 14:22

Yazir śmieszny jesteś ; ) . Rozpisałem się na paru forach bo nie każdy musi znać ten serwis

To pochwal się tą " sensowniejszą " stroną


RE: Serwis BETPRO.PL - Killer - 24-10-2012 14:32

kiepska pseudoreklama, odsyłam do regulaminu.


Serwis BETPRO.PL - Killer - 24-10-2012 14:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.