Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji (/Temat-Whaff-jak-zdobyc-wiecej-ofert-aplikacji-60099)

Strony: 1 2 3


Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - kris6917 - 20-10-2012 17:27

Na początku piszę ,że nie wiem czy za to nie będą banować więc jeśli zdecydujecie się używać tej metody to tylko i wyłącznie na własne ryzyko bynajmniej ja używam.

Do rzeczy:
1. Ściągam z marketu aplikację do zmiany proxy (vpn). Tu mamy dwie opcje albo ściągamy darmową wersje aplikacji "Hideman" bądź też płatną, różnica jest taka iż darmowej możemy używać tylko przez 4 godziny tygodniowo (i być może płatna wersja ma więcej krajów do wyboru nie wiem bo nie sprawdzałem)
2. Odpalamy ową aplikację i wybieramy z listy kraj pod który się podszyjemy najlepiej usa bo najwięcej ofert.
3. Wchodzimy w Whaff'a wykonujemy akcje i cieszymy się z $


P.S
Jak by ktoś był na tyle miły to podaje mój ref kod: AA56412
Oczywiście po wpisaniu mojego kodu dostajecie 0.2$

Pozdrawiam


RE: Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - miniek9090 - 20-10-2012 17:31

troche posiedziałem i :
- dział everbadge nie działa (wywala bład o dostępności apki dla danego kraju
-w3i działa ładnie
-jutro bedzie ban , albo brak wypłaty Big Grin


RE: Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - TwojaMama - 22-10-2012 21:22

(20-10-2012 17:27)kris6917 napisał(a):  Na początku piszę ,że nie wiem czy za to nie będą banować więc jeśli zdecydujecie się używać tej metody to tylko i wyłącznie na własne ryzyko bynajmniej ja używam.

Do rzeczy:
1. Ściągam z marketu aplikację do zmiany proxy (vpn). Tu mamy dwie opcje albo ściągamy darmową wersje aplikacji "Hideman" bądź też płatną, różnica jest taka iż darmowej możemy używać tylko przez 4 godziny tygodniowo (i być może płatna wersja ma więcej krajów do wyboru nie wiem bo nie sprawdzałem)
2. Odpalamy ową aplikację i wybieramy z listy kraj pod który się podszyjemy najlepiej usa bo najwięcej ofert.
3. Wchodzimy w Whaff'a wykonujemy akcje i cieszymy się z $


P.S
Jak by ktoś był na tyle miły to podaje mój ref kod: AA56412
Oczywiście po wpisaniu mojego kodu dostajecie 0.2$

Pozdrawiam


dupsko panie. za taki poradnik.
Bo on działa tylko na jednym urzadzeniu potem akcji BRAK
Jednorazowy zarobek


RE: Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - kris6917 - 22-10-2012 21:43

możesz koleszko ściagnąć sobie na pc emulator androida (np. bluestacks) zminiac w nim id urzadzenia i masz non stop oferty


RE: Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - TwojaMama - 23-10-2012 10:10

(22-10-2012 21:43)kris6917 napisał(a):  możesz koleszko ściagnąć sobie na pc emulator androida (np. bluestacks) zminiac w nim id urzadzenia i masz non stop oferty


to nic nie daje, bo próbowałem dawno, myslisz ze tylko ty jestes mądry ;p?
W BlueStacks eoferty sa do 1 wypłąty potem zmieniając ID Androida, model telefonu, rootując Bluestacks nie ma ofert ani na starych ani na nowych danych


RE: Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - HOLANDIIA - 23-10-2012 10:23

co to ma byc Poradnik HAHAHA z tego poradnika nawet 20$ nie zarobisz Kto nie umie zmienic id na bluestacks proszze pisac pomoge tez mialem z tym problem


RE: Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - TwojaMama - 23-10-2012 10:52

(23-10-2012 10:23)HOLANDIIA napisał(a):  co to ma byc Poradnik HAHAHA z tego poradnika nawet 20$ nie zarobisz Kto nie umie zmienic id na bluestacks proszze pisac pomoge tez mialem z tym problem

z chcecia sie dowiem Smile


RE: Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - HOLANDIIA - 23-10-2012 11:21

Juz ci napisalem O powiem ci jeszcze wiecej ale to z czasem


RE: Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - gaja95 - 23-10-2012 14:19

(23-10-2012 11:21)HOLANDIIA napisał(a):  Juz ci napisalem O powiem ci jeszcze wiecej ale to z czasem

Jeżeli możesz to pomóż mi na pw z zmianą ID bardzo bym prosił ponad 5 dni siedzę po kilka h dziennie i nie mogę dać sobie rady

@edit

Jestem na Forum ponad 1 rok a to mój pierwszy Post ^^


RE: Whaff jak zdobyć więcej ofert aplikacji - TwojaMama - 25-10-2012 17:11

jeżeli ktoś chce mam do sprzedania poradnik za 5$ a w nim opisane jak bez konieczności robienia roota i innych dupereli mieć non stop oferty do wypełnienia na wszystkich krajach czyli USA, UK, DE, FR, RU (na których jest najwięcej ofert) oraz podpowiem jak używać darmowych VPNów.
Oferty możecie robić 24 h na dobę Smile
Oto przykłady moich wypłat Smile

[Obrazek: beztytuufye.jpg]
[Obrazek: beztytuu2dz.jpg]
Te wypłaty zbierałem jakieś 2 h każdą (mam słabego neta) - istnieje również sposób aby instalować apki bez ich ściągania za każdym razemSmile

Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam na priv Smile

Poradnik jest obrazkowy ze największa lama go zrozumie