Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HighCash.org - Ogólna Dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: HighCash.org - Ogólna Dyskusja (/Temat-HighCash-org-Ogolna-Dyskusja-60071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: HighCash.org - ciamciaj - 03-02-2013 14:28

Cytat:Widocznie dales sbay sposob .

zatapatalkowane ala miniacz
Po Twojej sygnie widze ze masz pojecie o niszach, ktore sa dobre, a które złe Smile
Życze dalej takich zarobków.

Co do highcash to nie jest taki spam czysty jak komentuje serwis Smile
highcash ma ładniejsze sygnatury od FC Smile


RE: HighCash.org - Stworkowaty - 03-02-2013 15:00

Tak jak mówi Ciamciaj, Highcash ma ładne sygnatury.. ^^

A co do Mińka, od mentorów nie dostaniesz niszy na której zarobisz xxx$... może Ci jedno pobranie wpadnie, może dwa, więc jesteś albo głupi że tak powiem, albo jeszcze nie dojrzałeś do normalnego myślenia. Big Grin


RE: HighCash.org - ciamciaj - 03-02-2013 15:18

(03-02-2013 15:00)Stworkowaty napisał(a):  Tak jak mówi Ciamciaj, Highcash ma ładne sygnatury.. ^^

A co do Mińka, od mentorów nie dostaniesz niszy na której zarobisz xxx$... może Ci jedno pobranie wpadnie, może dwa, więc jesteś albo głupi że tak powiem, albo jeszcze nie dojrzałeś do normalnego myślenia. Big Grin

To nie jest tak, ze ja mu dałem złą nisze. On chciał po prostu gotowe, a ja wole nauczyć ludzi szukania samemu..jemu pracowac sie nie chcialo i nisze wyciagal od innych mentorow, taka prawda. Lepiej dac wędkę niż rybę według mnie.


RE: HighCash.org - Stworkowaty - 03-02-2013 15:25

Ale ja wiem o co chodzi, on po prostu by chciał żebyś odrazu mu podrzucił wypromowaną nisze na stronie www, najlepiej ładnie wykończoną graficznie i w ogóle.

Trudno, każdy ma to co ma. ;D
Jak nie umie na PPA to zapraszam na adf.ly albo imgdino.com xD


Odp: RE: HighCash.org - miniek9090 - 03-02-2013 15:25

(03-02-2013 15:18)ciamciaj napisał(a):  
(03-02-2013 15:00)Stworkowaty napisał(a):  Tak jak mówi Ciamciaj, Highcash ma ładne sygnatury.. ^^

A co do Mińka, od mentorów nie dostaniesz niszy na której zarobisz xxx$... może Ci jedno pobranie wpadnie, może dwa, więc jesteś albo głupi że tak powiem, albo jeszcze nie dojrzałeś do normalnego myślenia. Big Grin

To nie jest tak, ze ja mu dałem złą nisze. On chciał po prostu gotowe, a ja wole nauczyć ludzi szukania samemu..jemu pracowac sie nie chcialo i nisze wyciagal od innych mentorow, taka prawda. Lepiej dac wędkę niż rybę według mnie.


Chodzi o to ze ja nie potrafie szukac niszy . Hauka dal mi kilka na start i z nimi sprobuje . Jezeli nie wyjdzie to koncze z ppa .
Co do tego sposobu na gre . Gowno na tym Zarobilem . Znalazlem inna nisze z ktorej wpadly dwa pobrania .
Przywalasz sie do mnie a sam nie jestes lepszy . Spamisz gdzie sie da swoimi zarobkami z astocasha i do tego w tematach o firecashu etc .
Co do cb stworkowaty , to skoncze dyskusje . Raz zwrocilem uwage na osobe ktora wstawia reflink bez wymaganej ilosci postow i nagle wyskakuje stworek z mor** do mnie . To wlasnie ty jeszcze nie dojrzales . Regulaminy sa po to by je przestrzegac . Koniec z mojej strony bay bay!
zatapatalkowane ala miniacz


RE: HighCash.org - Stworkowaty - 03-02-2013 16:08

Rage na poziomie podstawówki, uwierz.. zachowanie że będziesz latał od osoby do osoby za niszą nie robi z Ciebie Top Earnera...
Haha, to kończ ogólnie z zarabianiem, bo robisz zbędny spam, "Jezeli nie wyjdzie to koncze z PPA" radziłbym teraz skończyć, co Ci po tym że zarobisz na jego niszach 10$ jak potem dalej będzie żerował na innych mentorach żeby dali Ci nisze? Śmieszne.

Hmm.. jakoś nie widziałem żeby Ciamciaj spamował w tematach FireCasha i jako Oficjalny Mentor może spamować w temacie Astrocasha Swoimi zarobkami, co, żal dupe ściska że on zarabia 1000x więcej niż Ty? Oj chyba tak, typowy Polaczek, a jeżeli rodzice Ci na to pozwalają to do Nich mów że do Ciebie z mordą wyskakują, tyle w temacie.

P.S Gówno zarobiłeś bo nie masz mózgu, na każdej, nawet tej wypalonej niszy zarobisz 1$... Pozdro Szejset Pis Joł . ;*


Odp: HighCash.org - miniek9090 - 03-02-2013 16:36

Och a Ty dalej kultury sie nie nauczyles .jezeli masz taka skreloze to wejdz na temat (lezy w archiwum) . To samo zrobiles w komentarzu . Przedtan chlopcze nie chce mi sie z toba pisac , bo to forum o zarabianiu a nie chamstwieWink
Pyskowaniem na tym forum duzo nie zdzialasz . Tak na marginesie to nie zazdroszcze mu tej kasy , ale chyba ty tak skoro sie napaliles jak drewno w kominku Wink)

zatapatalkowane ala miniacz


RE: HighCash.org - Stworkowaty - 03-02-2013 16:45

Przykro mi że plączesz się w własnych głupotach, w własnym świecie.
Kultury do smarkacza co ma 12-13 lat i udaje nie wiadomo kogo?
Chłopcze? No tak, w internecie nawet smarkacz co ma 12 lat może pyskować do osoby dorosłej bo przecież to internet.
"Nie chce mi się z Tobą pisać" haha, tak będziesz odpisywał bo masz RAGE z podstawówki jak to już napisałem.
Pyskowaniem? Od kiedy pyskowaniem nazywa się uświadamianie bolesnej prawdy 12 latkowi który myśli że jest Bogiem?
No to super masz, bo gdybyś nie zazdrościł mu tej kasy to byś się nie przyczepił oto że daje screeny z zarobków w temacie, a jednak spinasz.. i nie mam czego zazdrościć, bo może i Ciamciaj zarabia te 3000-4000zł miesięcznie a dla mnie zadawalajacą sumą jest 1000zł.

Żeby nie było że Offtopuje.
HighCash, posiadacie coś, czego nie mają inne serwisy czy jeszcze żadnych owych rzeczy nie ma? : )


RE: HighCash.org - octawius - 03-02-2013 22:06

Na pewno coś mają czego inne serwisy nie mają. ;P Tylko nie wypowiem się na ten temat dogłębnie bo nie wiem co jest na wszystkich serwisach PPA Big Grin Ale sądzę że mają coś swojego czego nie mają inni i pewnie niedługo wprowadzą jeszcze coś oryginalnego. ;P


RE: HighCash.org - HAUKA - 04-02-2013 00:09

Refowie, zaczęliście zarabiać Wink Wiadomo że mogło być lepiej ale pierwsze efekty są, co mnie cieszy, że moje rady nie poszły na marne a z każdym dniem będzie coraz lepiej Wink
[Obrazek: pj3zzn.jpg]