Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankiety na FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Ankiety na FireCash (/Temat-Ankiety-na-FireCash-60070)



Ankiety na FireCash - Eldarix - 20-10-2012 02:21

Witam

Jestem tutaj nowym użytkownikiem. Zaczynam swoją przygodę z uploadingiem i mam kilka wątpliwości. Wykupiłem już hosting oraz domenę. Znalazłem też w miare nie oklepaną nisze i podejrzewam, że będzie dało się na niej cokolwiek zarobić. Nie licze na jakieś kokosy - chce zebrać na razie cokolwiek.

A więc wracając do głównego tematu:
Mam do Was pytanie, użytkownicy FireCash. Kiedy już zarejestrowałem się w portalu, wrzuciłem swój plik to czy muszę wybrać jakie ankiety będą się wyświetlały zainteresowanym? Jest to dla mnie ważne ponieważ chciałbym aby pobrań było jak najwięcej a użytkownicy łatwo mogli pobrać plik.


RE: Ankiety na FireCash - Diqtion - 20-10-2012 09:47

Oferty są już ułożone po prostu wybierz odpowiedni dla siebie mirror:

"FC- topowe oferty z dobrą konwersją
Filecom - najdrosze oferty z dobrą konwersją
Upshare- tańsze oferty z najlepszą konwersją
Mwfiles- dobre oferty ze średnia konwersja
Upflow- dobre oferty ze średniąkonwersją
Skippyfile- wszystkie oferty
gigup- polskie oferty"


RE: Ankiety na FireCash - Eldarix - 20-10-2012 11:36

Wielkie dzięki. Mam więcej pytań dotyczących FireCash ale pomyślałem że zgłoszę się do Ciebie na PW lub poprzez Twoją strone Smile


RE: Ankiety na FireCash - Kiljan - 20-10-2012 20:01

Możesz używać ułożonych przez nas lub wybierać i ustawiać samodzielnie