Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
paypal mały problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: paypal mały problem (/Temat-paypal-maly-problem-60064)



paypal mały problem - fryzjer - 19-10-2012 20:34

Witam mam mały problem z paypal.
Około 30 dni temu wyskoczyło mi okienko Twój dostęp do konta jest ograniczony. i niestety mam zweryfikowane konto bankowe ;/ nie chodzi o pieniądze na tym koncie tylko jeżeli chciałbym zarabiać w necie to paypal jest raczej potrzebny a bez niego ani rusz.
Nie mogę zrobić nowego konta paypal bo mam już konto bankowe zweryfikowane a na nowym koncie nie wchodzi ten sam rachunek bankowy co polecacie w takiej sytuacji zrobić?
Kod:
Dostęp do konta został ograniczony z następujących przyczyn:

(Identyfikator sprawy dla tej przyczyny to  PP-*****).

21 sie 2012: Potrzebujemy dodatkowych informacji na temat pieniędzy ostatnio przez Ciebie otrzymanych lub wypłaconych.

(Identyfikator sprawy dla tej przyczyny to  PP-******).



RE: paypal mały problem - tomazzi - 19-10-2012 20:38

zadzwoń do pp i zapytaj dlaczego został ograniczony dostęp, może uda ci się odzyskać dostęp do konta

a jeśli nie to na innego członka rodziny załóż nowe konto weryfikując je dodaniem konta bankowego

innych opcji nie widzę niestety


RE: paypal mały problem - twardy - 19-10-2012 20:39

1) karta prepaid
2) karta internetowa bez plastiku
3) nowe konto bankowe w jakims internetowym banku typu mbank albo alior

ad1) w bzwbk za 20zl kupujesz karte z wlasnym rachunkiem bankowym, mozesz nia placic normalnie w sklepach, wyplata (max 500zl) z bankomatu niestety 5zl zabiera

ad2) to samo co wyzej, tylko ze bez karty, tylko do placenia bezgotowkowo, mozna wykupic srodki na kracie - koszt 13zl, kasa idzie na podane konto okolo 1 miesiaca

ad3) no wiadomo, te 2 konta co podalem sa calkowicie bezplatne (no tak przynajmniej je zachwalaja tutaj na forum)

co do 1 i 2, to co napisalem dotyczy kart wydawanych przez bzwbk, nie wiem jak jest w innych bankach


RE: paypal mały problem - Admin - 19-10-2012 21:04

przenoszę do odpowiedniego działu.


RE: paypal mały problem - fryzjer - 19-10-2012 22:00

a nie dałoby się w żaden sposób usunąć potwierdzonego rachunku bankowego ze starego konta paypal i przełożenia go na nowe ?


RE: paypal mały problem - tomazzi - 19-10-2012 22:06

(19-10-2012 22:00)fryzjer napisał(a):  a nie dałoby się w żaden sposób usunąć potwierdzonego rachunku bankowego ze starego konta paypal i przełożenia go na nowe ?

jeśli jest ograniczone to raczej opcję usunięcia dodanego rachunku do konta masz zablokowaną

sprawdź w zakładce dodaj/usuń rachunek bankowy i zobaczysz


RE: paypal mały problem - fryzjer - 20-10-2012 15:27

niestety zablokowane masakra a jeszcze na dodatek mam 16 lat to i dokumentu nie mogę podesłać