Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) (/Temat-get-paid-com-tylko-0-5-minimum-wyplaty-48-godzin-60060)



RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 16-11-2012 21:25

(16-11-2012 20:38)matig20 napisał(a):  ok dzięki ... a takie pytanie jak wypełniać te zadania ... nic nie zalicza :/
Najlepiej zarabiać
1.przeglądając video:
Wchodzimy w zakładkę Earn Casch=>videos i oglądamy filmik(nie musimy w całości, z reguły wystarczy kawałek do momentu zaliczenia)
Szukamy też w innych zakładkach np. ostatnio jest video(reklama Heinekena) w zakładce "Token ads"
Oglądanie video to przeważnie 0,01$
2. Wykonywać zadania:
Wchodzimy w zakładkę tasks(najlepiej w przeglądarce google chrome bo tam jest automatyczny tłumacz) i postępujemy zgodnie z instrukcjami.
Ja najczęściej zarabiam wyszukując niedozwolone obrazy(zdięcia):
Wygląda to tak:

NEW RULES: Flag and tag images that contain adult content - *PLEASE READ NEW RULES CLOSELY!* (Contains mature content)
in this task, you will be clicking on images that break rules for appropriate content. After clicking on a bad/inappropriate image, you will be asked to explain why you clicked on it.
Tłumaczenie:NOWE ZASADY: Bandera i tag fotografie, które zawierają treści dla dorosłych - * PRZECZYTAJ NOWE ZASADY BLISKO * (Zawiera treści dla dorosłych)

Należy wejść w ten tasks i postępować wg instrukcji.
To jest najłatwiejsze wg mnie(Wykonując pierwszy raz należy przejść tryb treningowy- póżniej już tylko zarabiamy)

Inny tasks:
Categorize Online Daily Deals!

The goal of this task is to provide information and find the correct category or categories for a daily deal.
Tłumaczenie:
Kategoryzować online codziennie oferty!
Celem tego zadania jest dostarczenie informacji i znaleźć właściwą kategorię lub kategorie dla codziennego transakcji.

To też jest dosyć proste zachęcam wszystkich do spróbowania, najpierw trzeba przejść tryb tak zwany treningowy a póżniej już łatwo zarabiamy.
Proponuję wykonywać taski w google chrome ponieważ czasami trzeba przetłumaczyć tekst (nie tylko z angielskiego)

W razie trudności proszę pytać, chętnie odpowiem i wytłumaczę
Zapraszam: http://www.get-paid.com/index.php?ref=krisrob


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 16-11-2012 21:51

Zapraszam również do zakładki Earn Casch->SupersonicAds są tu płatne rejestracje gdzie należy zarejesrtować się podając oczywiście fikcyjne dane.Wcześniej na wszelki wypadek wyczyścić ciastka przeglądarki.Nie miałem z tym nigdy problemu zawsze mi zaliczają.Można rejestrować się na kilka emaili wcześniej wyczyściwszy ciastka(remove cookies).

Płatnych subskrybcji na telefon nie polecam

Zapraszam: http://www.get-paid.com/index.php?ref=krisrob


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - Kacapek - 16-11-2012 21:53

ja mam stary starter z play, z którego nie korzystam i na niego robię subskrypcje na fona. Nieraz zalicza Wink


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 16-11-2012 22:21

(16-11-2012 21:53)Kacapek napisał(a):  ja mam stary starter z play, z którego nie korzystam i na niego robię subskrypcje na fona. Nieraz zalicza Wink
A to dobry pomysł, nie wiedziałem -dzięki


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - timek41 - 18-11-2012 09:39

Wypłata nr 3 , teraz trochę dłużej szła ale i tak mniej niż w 48h doszło. Zlecałem w piątek coś koło 15. Kolejna wypłata już w drodze , niestety na stronce skończyły się taski z obrazkami ;/. Mam nadzieję że wrócą szybko.Smile Zapraszam do rejestracji z refa. Link w mojej stopce (sygnaturze) Big Grin

[Obrazek: wyplata3.jpg]


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - skillz - 18-11-2012 13:42

Jakby ktoś szukał porad, pomocy lub czego kolwiek zapraszam do rejestracji z mojego ref linka: http://www.get-paid.com/index.php?ref=skillz , pomocy moge udzielać przez forum, ale wydaje mi się, że większą wygodą będzie kontakt przez gg:9232004. Oprócz tego moge też (za ref-linki) pomóc w PPA i z innymi serwisami zarobkowymi. Smile


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - tabaluga - 18-11-2012 13:49

Jak długo zbiera się na wypłatę?


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - skillz - 18-11-2012 14:17

spokojnie w jeden dzień możesz uzbierać 0,5$ Smile


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - krisrob - 18-11-2012 22:26

(18-11-2012 09:39)timek41 napisał(a):  Wypłata nr 3 , teraz trochę dłużej szła ale i tak mniej niż w 48h doszło. Zlecałem w piątek coś koło 15. Kolejna wypłata już w drodze , niestety na stronce skończyły się taski z obrazkami ;/. Mam nadzieję że wrócą szybko.Smile Zapraszam do rejestracji z refa. Link w mojej stopce (sygnaturze) Big Grin

[Obrazek: wyplata3.jpg]
Są taski z typowaniem nieodpowiednich obrazków.


RE: get-paid.com tylko 0.5$ minimum wypłaty(48 godzin) - timek41 - 19-11-2012 09:24

Widzę właśnie że wróciły , zapraszam do refa do mnie, to dam porady jak szybko robić to zadanie, w godzinę udaje mi się zrobić ich ponad 30 Big Grin za co wpada cały 1 $ a czasem nawet więcej Big Grin