Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Daładuję Ci telefon, jeśli kupisz mi grę na STEAM. Kilka złotych zarobku dla Ciebie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Daładuję Ci telefon, jeśli kupisz mi grę na STEAM. Kilka złotych zarobku dla Ciebie! (/Temat-Daladuje-Ci-telefon-jesli-kupisz-mi-gre-na-STEAM-Kilka-zlotych-zarobku-dla-Ciebie-6006)



Daładuję Ci telefon, jeśli kupisz mi grę na STEAM. Kilka złotych zarobku dla Ciebie! - Leopard - 26-04-2010 11:59

O co chodzi?

Mam pewną ofertę, która być może kogoś zainteresuję Smile. Chciałbym kupić grę Garry's Mod na STEAM, jednak nie mam karty kredytowej, ani konta w banku.

Jak to zrobimy?

Ja kupuję Ci doładowanie o wartości 35-40 złotych i wysyłam Ci kod do doładowania. Następnie ty Założysz konto na STEAM, dodasz mnie do znajomych i kupisz grę jako prezent dla mnie. Koszt to 8E, czyli ok 31zł. Stąd też doładowanie 35-40 złotych za poświęcenie kilku minut Smile.

Nie masz 100 postów na forum? Nawet nie pisz Smile.

Piszcie na PW, bądź tutaj Smile.

Dodam jeszcze, że kwota doładowania musi być dostępna w kiosku, czyli nie mogę zrealizować tej transakcji w Erze, gdyż tam kwoty doładowania to 5, 25 i 50 - chyba, że chcesz stracić 1-2zł Smile.

Podaj też jakie doładowanie Cię interesuje, bo nie orientuję się jakie są dostępne Smile.

Możliwe opcje płatności:
Visa
MasterCard
American Express
Discover
JCB
PayPal - konto PayPal musi być powiązane z kartą kredytową, bądź kontem bankowym!
ClickandBuy


RE: Daładuję Ci telefon, jeśli kupisz mi grę na STEAM. Kilka złotych zarobku dla Ciebie! - Paviano - 26-04-2010 15:21

Napisałem na GG Smile


RE: Daładuję Ci telefon, jeśli kupisz mi grę na STEAM. Kilka złotych zarobku dla Ciebie! - tracerxD - 11-08-2010 10:57

dobre ..Wink