Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Punkty Chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Punkty Chomikuj (/Temat-Punkty-Chomikuj-60021)



Punkty Chomikuj - gtaivsanandreas - 17-10-2012 20:22

Sprzedam punkty na chomikuj. Niskie ceny, niższe niż na allegro. Przykładowo 300 tys. za 25 zł lub 8 $. Kontakt na PW. Płatność, tylko Payza ponieważ zbieram na inwestycje. Minimalny zakup powyżej 1 $. Nazwa mojego chomika jest taka sama jak mój nick. Kontakt na PW lub na chomikuj.


RE: Punkty Chomikuj - surfer0700 - 17-10-2012 20:24

Rozumiem, że punkty przelewasz pierwszy?


RE: Punkty Chomikuj - gtaivsanandreas - 17-10-2012 21:29

Zależy od reputacji kupującego. Jeśli można mu zaufać to tak. Ogólnie zawsze zdawało mi się, że najpierw jest kasa, a potem towar Wink


RE: Punkty Chomikuj - yazir - 17-10-2012 21:37

Tak jest zazwyczaj, gdy jest jakieś zabezpieczenie typu allegro. Tutaj jesteś nową osobą, więc nikt Ci nie zaufa na słowo


RE: Punkty Chomikuj - gtaivsanandreas - 18-10-2012 14:35

(17-10-2012 21:37)yazir napisał(a):  zabezpieczenie typu allegro.

Szanuję ludzi z dobrym poczuciem humoru. Jerk

Jak nikt nie kupi mówi się trudno. Sprzedam w inny sposób, tylko zajmie to dużo więcej czasu.


RE: Punkty Chomikuj - yazir - 18-10-2012 14:42

Jak bys sprzedal paru osobom z wieksza reputacja to byla by juz jakas weryfikacja.
Poztaw siebie na miejscu kupujacego. Kupil bys cos od osoby z jednym postem? Bez zadej weryfikacji? Watpie


Punkty Chomikuj - surfer0700 - 26-06-2013 18:01

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.